Wpis z mikrobloga

#pytanie #dieta #mikrokoksy #silownia #studbaza #pelnapompa
Hejo, pytanko na luzie bez spiny: chcecie poradnik i gotowa diete, która jest tania, szybka, pożywna i zdrowa? (Nie chodzi mi o czokoszoki ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Jeżeli byłoby zainteresowanie zrobiłbym 3 przykładowe 'diety' na 1500, 2000 i 2500kcal na 7 dni. Co prawda coś takiego już kiedyś stworzyłem: link do tego wpisu, jednak zrobiłem go troszkę na odwal się. Tutaj byłoby większe urozmaicenie tej mitycznej 'diety' i oprócz tego taki jakby poradnik jak ułożyć dietę pod siebie.

  • 224
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@151346136: zrób #pokazforme, ja jem co chce i nie skupiam się nad tym jak Ty. To byłaby katorga liczyć to wszystko i dbać o to. Chyba ze jesteś super, ekstra, mega zawodnikiem na pokazy i walisz jakieś sterydy, to rozumiem.
  • Odpowiedz
@ChoNoTu: jak ta dieta będzie oparta na pizzy to chętnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) próbuje przejść na dietę ale zawsze brak mi motywacji i kończę na dwóch bo jedna mi nie wystarcza
  • Odpowiedz
@ChoNoTu co wy macie z tymi dietami... Kupujecie wage, sciagacie aplikacje na telefon i liczycie sobie kalorie. Nie ma w tym żadnych cudów. 300 kcal nadwyżki tyjecie, 300 deficytu chudniecie. Na upartego możecie żreć kebaby i inne fastfoody i redukować tłuszcz o ile będziecie mieścili się w swoich założonych kaloriach.
  • Odpowiedz