Wpis z mikrobloga

Czytając komentarze na głównej i tutaj na mirko narzekające na za mało mroczności to mnie krew zalewa (°°

Chcecie mroczności to sobie w Vampire Masquerade pograjcie. To, że świat Blade Runnera stał się jakimś wyznacznikiem dla świata CyberPunka to jakieś WIELKIE nieporozumienie. Blade Runner to cyber ale w klimaie noir, a nie żaden punk.

Wiecie co to punk? To #80s , różowe irokezy, masa świecącego chromu, błyskające zewsząd kolorowe neony i gwiazdy rocka. Coś mam wrażenie, że za młodzi jesteście by kojarzyć kulturę punkową i wam się z jakimś neogotykiem #!$%@?ło. Do tego jeżeli będzie cykl dnia i nocy oraz zmiany pogodowe klimat miasta będzie się dynamicznie zmieniał.

Gdyby we Wieśku pozmieniali koncepcje świata to byście wiadro pomyj na nich wylali, ale jednocześnie oczekujecie zmiany oryginalnego klimatu CP2020, tylko dlatego, że go nie znacie i wydawało się bardziej mroczne.

Wiecie jaka moda panuje w tamtym świecie? Taka jak na rysunkach z oficjalnych dodatkach o modzie do 2020.

#cyberpunk2077 #zalesie #cyberpunk #gry #e3 #przemyslenia
Pobierz lakukaracza_ - Czytając komentarze na głównej i tutaj na mirko narzekające na za mało...
źródło: comment_TIm0BnNCyxICWqBrQFs0irA9bEvZ3Z8W.jpg
  • 42
@lakukaracza_ nie zesrajcie się. Co wy akcji nakupowaliscie i pompujecie? Wielu ludziom grającym w cp 2020 czy w ogóle zainteresowanych cp się trailer nie podobał. Kolorystyka jest do dupy i to się nie broni. Obczaj jakiekolwiek arty z cp2020 i skoncz bajdurzyc o gotyku.

Świat cp2020 to odcienie czerni, różu, srebra i granatu a wszystko w klimacie futurystycznym i mrocznym, ale nie mrocznym jako barwa, ale o klimat.

Nam, sceptykom chodzi bardziej
Jestem fanem mrocznego świata z pierwszego deus exa


@Variv: Te mroczne cyber światy to IMO były spowodowane ograniczeniami sprzętowymi. Dużo łatwiej wygenerować 10m terenu, resztę zakryć mgłą i ciemnością, a fabułę ciągnąć w zamkniętych pomieszczeniach niż wygenerować ogromny żyjący kolorowy świat.

Fanem deus exa też oczywiście jestem (no może z wyjątkiem tego ostatniego, tfu)
@lakukaracza_: #!$%@?ą głupoty głównie ci, których przygoda z cyberpunkiem zaczęła się i skończyła w zeszłym roku po tym jak wybrali się z matką do kina na Ciemniejsza Stronę Greya a przez przypadek trafili na Blade Runnera 2049. Mnie trailer jako fana gatunku absolutnie podbudował, po kilku absolutnie fantastycznych scenach (taksówka, orbitalny samolot) widać że nad projektem czuwa ktoś kto ma pojęcia co robi.
Mnie trailer jako fana gatunku absolutnie podbudował, po kilku absolutnie fantastycznych scenach (taksówka, orbitalny samolot) widać że nad projektem czuwa ktoś kto ma pojęcia co robi.


@zonezeus: Powiem więcej - zaczynałem już się obawiać że cedepy zrobią z Cyberpunka właśnie takie "mroczne" gówienko, gdzie wszystko jest tak "mroczne" i jednowymiarowe, że porzygać się od tego idzie. "Mrok" to taka proteza dla dobrej fabuły czy, ogólniej, dobrego wykonania gry - nie jesteś
dobrze że studio nie poszło w stronę "wincyj mroku i deszczu"


@zirytowana_plaszczka: Szczerze? To jest to dla mnie ogromne zaskoczenie, bo obstawiałem raczej ten mrok. Ale widać, że chłopaki wiedzą co robią i jak do tego momentu nie miałem jakiś wielkich oczekiwań, tak teraz po obejrzeniu setingu wszystko mi jedno jaki będzie gameplay (fps,tps,czy widok izometryczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)) byle ze strzelaniem nie przesadzili.