Wpis z mikrobloga

@LipBalm: ja miałem tak że wykładowca od kwestii bezpieczeństwa nie używał internetu do komunikacji ze studentami ani nie pozwalał zgrać niczego z lapka przez pendriva. Drukować też niczego nie zamierzał bo to potencjalnie niebezpieczne.
2. Uczelnia wyższa w Polsce - Uniwersytet.


@LipBalm: możesz do tego dodać Politechnikę Gdańską. Facet tłumaczył się tym, że nie wrzuca wykładów na stronę, bo nie chce być pozwany przez używanie jakichś obrazków z Internetu.

Jak mu ktoś powiedział, że skany jego wykładów z poprzednich lat (podpisane jego imieniem i nazwiskiem w stopce dokumentu) już latają po chomikuj to prawie się zesrał pedał #!$%@?.
studia w Polsce to żart xD


@Mzil: Sugerowanie, przecież za granicą w ogóle byś nie dostał żadnych materiałów od prowadzącego zajęcia. A w USA wykładowcy często ROZKAZUJĄ studentom kupować NOWE książki (zazwyczaj nie mogę być używane) swojego autorstwa za setki dolarów, bo inaczej nie zaliczysz zajęć.

Także #!$%@? z tym szkalowaniem polskich studiów. Właśnie to u nas jest bardzo dużo ogarniętych i życiowych dydaktyków, którzy dają żyć studentom, to że jeden