Wpis z mikrobloga

1. XXIw.
2. Uczelnia wyższa w Polsce - Uniwersytet.
3. Wykładowca nie prześle prezentacji studentom droga elektroniczna, mamy iść do punktu ksero ją sobie wydrukować.
4. Drukujesz 200 stron slajdów.
5. Brak profitu
#studbaza #zalesie
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LipBalm: BO PRZECIEŻ JA TO NAPISAŁEM NALEŻĄ MI SIĘ PRAWA AUTORSKIE. NIE PODZIELĘ SIĘ! NAJLEPIEJ ZABRAŁBYM WSZYSTKIE TE KSIĄŻKI I WIEDZĘ ZE SOBĄ DO GROBU A WSZYSTKIM WAM W---------Ł DWÓJKĘ NA BRZYDKI RYJ. AHH KIEDYŚ TO BYŁY STUDIA W 1970 NIE TO CO TERAZ.
  • Odpowiedz
@LipBalm: norma, zasrani polscy wykładowcy.
A najlepsze jest to, że wykład nieobowiązkowy hehe, ale musisz być, bo na wykładzie powie jakieś g---o, którego nie ma w książkach, ale będzie na egzaminie.
  • Odpowiedz
@LipBalm Miałem wykładowcę który na pytanie o błąd w prezentacji mówił że nie wie bo to nie jego prezentacja xD no i oczywiście z tego powodu nie mógł jej nam udostępnić, czyli z kserowaniem nie macie się aż tak źle
  • Odpowiedz
@Kwiki: a po c--j te obrazki. Ta prezentacja która my mamy ma sam tekst. Sory, z całym szacunkiem ale wy jesteście dla nas, anie na odwrót. Szkoda, ze tak jest w Polsce. Za granica wykładowcy przesyłają materiały
  • Odpowiedz
@Kwiki: Prezentacje zgodnie ze sztuką? Weź idź sobie. Jak starsi wykładowcy zrobili sobie prezentacje na wykłady i potem jeszcze je udostępniają, to takie slajdy zawalone tekstem to jest najlepsza rzecz jaka może spotkać studentów.

Jak jesteś na wykładzie to nie musisz notować, ewentualnie to co dopowie. Jak nie chodzisz na wykłady to masz z prezentacji wszystkie zagadnienia i definicje jakie musisz umieć na egzamin.

A taka ładna prezentacja z grafikami
  • Odpowiedz
@LipBalm XD na UW prowadząca nam nie chciała wysłać prezentacji bo kiedyś ktoś jej prezentacje gdzies wykorzystał i c--j, musieliśmy przepisywać te j----e slajdy, jak ktoś chciał to i tak robił zdjęcia. Gdzie tu logika to nie wiem do tej pory xD
  • Odpowiedz
Inna sprawa że można tworzyć swoje grafiki - ano można - ale pytanie, czy wykładowca taki jak ja, który ma uczyć ludzi czegoś kompletnie innego, ma poświęcać czas na rysowanie obrazków? Nie mam na to czasu...


XDDDDDDDDDDD Czyli po prostu p------------e materiały i nie możecie tego udostępnić xD

Ogólnie polecam wam, studentom, zrobienie sobie skanów i udostępnianie wzajemnie. Wtedy macie treść slajdów w pdf, tak jakbyście mieli podesłaną prezentację, a nie trzeba przepisywać bezmyślnie slajdów.


XDDDDDD
  • Odpowiedz