Wpis z mikrobloga

OHOHOHO EHEHEHEHE MAJKROSOFT KUPIŁ GITHABA PORA UDZIEKAĆ xDDD :P
MATI, PRZENOSIMY KOD NASZEGO KALKULATORA NA GITLABA,
ZNOWU ZEPSUJĄ DOBRY PRODUKT

Śmieszy mnie to hejcenie Microsoftu bo tak, dla zasady, bo oczywiście coś #!$%@?ą - przecież to mikromiętki. Co z tego, że Microsoft stworzył wiele bardzo dobrych rozwiązań dla programistów i pracy zespołowej. No ale widać taka moda...
#github #microsoft #programowanie
Pobierz m.....z - OHOHOHO EHEHEHEHE MAJKROSOFT KUPIŁ GITHABA PORA UDZIEKAĆ xDDD :P
MATI, PRZ...
źródło: comment_9UbkmI7sTEmOWA4w1dcLIqfCf6JZoDCT.jpg
  • 78
: szkoda ze zapomniałeś o uwolnieniu javy, jee, netbeansa i eclipse i sponsorowaniu apache ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda ze zapomniales o tym ze ms sponsoruje linux foundation i uwolnili swoj kod.
Co do #!$%@? liczb w wersjach javy to przepraszam, ale podziękuj mojemu korpo gdzie 8 to jest świeżynka xD

Nie wiem jak ktoś kto chociażby z nimi miał raz styczność mógł ich bronić.
@interface:
@biczek: nie wiem o jaką instalację McAfee chodzi, korzystam z paczek tar.gz ze strony Oracle. Jeśli chodzi o płatne, to nie Java 7, a nowe aktualizacje 8 dla firm. Nowsze wydania są darmowe.
Jak dla mnie w Javie nic nie zepsuli, a rozwija się całkiem nieźle. Np w wersji 8 dodali sporo fajnych rzeczy
stworzył wiele bardzo dobrych rozwiązań dla programistów i pracy zespołowej


@mekintosz: a jak konkurencyjne rozwiązania niszczył to już zapomniałeś? Poza tym to prawda że jak się za coś biorą to #!$%@?ą. Co się stało choćby ze skype`m? ktoś tego jeszcze używa?