Wpis z mikrobloga

  • 484
Proszę państwa na załączonym obrazku mamy lrzestawieiceka typowego spierdoxa rowerowego który spowalnia ruch na całej długości rogi . Pół biedy gdyby to było jakie zadupie ale jest to główna droga między Mińskiem a Warszawą. Pół biedy gdyby nie miał innego wyboru jazdy w kierunku w którym zmjerza bo obok są drogi które też prowadzą dokładnie w tą samą stronę. Nie można go nawet wyprzedzić ponieważ drugi pas dalej cały był zajęty a, że ja prowadzę #zycietruckera to nie mogłem go wyprzedzić ze względu na linię ciągła i nie zdążyłbm się rozpędzić żeby nie wymusić hamowania na pojazdach z naprzeciwka. Tak, mam o to ból d--y
#bekaztransa #rower #kolarstwo #boldupy #polskiedrogi
Retropx - Proszę państwa na załączonym obrazku mamy lrzestawieiceka typowego spierdox...

źródło: comment_9JYZOd3YbHQaGkIR4DHhnJmi5BeeHDmk.jpg

Pobierz
  • 265
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Defender miej wyobraźnię ponad szoferke. Rower nie musi jechać droga szybkiego ruchu. Niema takiej potrzeby. Nie do tego służy. Jak będę chciał pokonać większy dystans to pojadę samochodem. Albo pociągiem.
  • Odpowiedz
@nocneszczury: @reddin: Myślicie Wy czasem logicznie? Wg Was ruch z drogi krajowej powinien zjechać na drogi lokalne żeby główną mógł sobie jechać rowerzysta?

Inną sprawą jest, że nie wiem czy tak blokuje skoro 200m przed nim jest normalny ruch.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Wexic dobrze się czujesz? W tych czasach świniak nic już nie znaczy. Trzeba jeszcze opakowanie jajek, pół kilo kiełbasy i krew dziewicy
  • Odpowiedz
Myślicie Wy czasem logicznie? Wg Was ruch z drogi krajowej powinien zjechać na drogi lokalne żeby główną mógł sobie jechać rowerzysta?


@Mike767er: Ale ja nigdzie tak nie napisałem. Napisałem, że jak boczna jest taka zajebista, niech sam nią jedzie.
  • Odpowiedz
@reddin: w tym wideo co podales to rower mija wszystkich z odleglością mniejsza niz 1 metr. Jak śmie to robic? Tylko jak samochod wyprzedza to musi zachowac metr a jak rowerzysta to juz to nie obowiazuje?
  • Odpowiedz
  • 2
@lubielizacosy nie odwracaj kota ogonem. Daj przepis. Nie twierdzę, że przepisy można łamać. Nigdzie tak nie napisałem. Napisałem tylko, że ubolewam iż posiadasz prawo jazdy.
  • Odpowiedz
  • 1
@Retropx rowerzysta jedzie w miarę normalnie, przy krawędzi, przy skorzystaniu z ewentualnej uprzejmości kierowców z przeciwka, zjezdzajacych na skrajnie prawą krawedz(zawsze to robię) mógłbyś spokojnie go wyprzedzić.
  • Odpowiedz
@Retropx: Jeżdżę na rowerze i naprawdę omijam drogi, gdzie zmuszałbym wszystkich do jechania za mną te szałowe 12,5 km/h ;) Ulice dwupasmowe, ścieżki, lasy, ewentualnie ulice z poboczem. I tu moim zdaniem jest ten problem, że w Polsce (poza wyjątkami z drogą o podniesionej prędkości i złej pogodzie, czy jeździe z dzieckiem do chyba 11 roku życia) nie można jeździć chodnikiem. Moim zdaniem zliberalizowanie prawa w tym aspekcie nie zagroziłoby
  • Odpowiedz