Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mną kompot i dajcie plusika, bo właśnie świętujemy z #rozowypasek naszą rocznicę ślubu. Wyliczyła, że to 25 lat znajomości, 14 lat razem i 8 lat po ślubie. Bywało lepiej i gorzej, ale generalnie polecam ten stan. Z tej okazji historyczne #pokazmorde

Czy warto iść w długie związki "od liceum"? Tak - znamy się tak dobrze, że wydaje nam się, że tak było zawsze
Czy warto brać ślub? Zdecydowanie - po ślubie spojrzycie na siebie zupełnie inaczej
Czy warto wiązać się z kimś w tym samym wieku? Tak - często jesteście na tym samym etapie kariery i nie ma rozwarstwienia odpowiedzialności, jesteście dla siebie partnerami.
Czy z perspektywy czasu bym coś zmienił? Raczej nie. Niektórzy powiedzą, że długo trwało zanim poszliśmy przed ołtarz, ale wcześniej nie było warunków. Wszystko wyszło naturalnie.
Czy gdybym wtedy ją zabił, to teraz wychodziłbym na wolność? Zabójstwo podlega karze minimum 8 lat pozbawienia wolności. Sędzia mógłby jednak uznać, że czyn podlega szczególnemu potępieniu, wyrok więc może wynosić 12, 25 lat lub nawet dożywocie. Także, nie opłaca się ¯\_(ツ)_/¯

#oswiadczenie #atencyjnyniebieskipasek #zebroplusy #malzenstwo #zwiazki
sarmatawkapciach - Pijcie ze mną kompot i dajcie plusika, bo właśnie świętujemy z #ro...

źródło: comment_vLghExJjsMDqGa7Z68bRvH61ElnH44EQ.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
@agaja że też Ci się chce cały czas zrzędzić na mój temat... Nie wiem... może znajdź sobie jakieś hobby? To niepokojące że jestem w centrum twojej uwagi...
  • Odpowiedz
@Arachnofob: nie pochlebiaj sobie, nie jestes.
Po prostu czytamy te same tagi, a Ty ciagle nudzisz to samo i to samo. Ja zas nie moge sie nadziwic, jak mozna miec takie kielbie we lbie :P
Przy czy ja komentuje tam, gdzie Ty napiszesz, a Ty sie wcinasz w tematy zupelnie niezwiazane z Twoimi wizjami.
Ot i cala tajemnica.
  • Odpowiedz
@agaja skoro nudzę to daj mnie na czarną i tyle po co się do mnie produkujesz? Nie piszę do Ciebie, nie zaczepiam Cię a Ty mimo tego bóldupisz pod moimi komentarzami... fajnie że jestem w centrum twojej uwagi ale jednak trochę jest to creepy :P
  • Odpowiedz
@Arachnofob: nie jestes, pisalam - nie pochlebiaj sobie :)

Po prostu dziwi mnie, jak mozna byc tak koszmarnie zgorzknialym i i jednak jakos tak mi smutno i mi Cie zal, bo widac nie miales szczescia do ludzi i ogarnietych kobiet.
A wlasnie nie chcialam Cie dac na czarna, bo zdarzaja Ci sie niekiedy komentarze z sensem.
Jednak w sumie coraz rzadziej, zas coraz czesciej widze wtrety jak tutaj i chyba
  • Odpowiedz
@Kvazar: jak z tego będzie dziewczynka to spoko, każda różowa znajdzie sobie bolca, ale jeżeli trafi się chłopiec to ma przegrane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy warto brać ślub? Zdecydowanie - po ślubie spojrzycie na siebie zupełnie inaczej


Jeśli para zamieszka razem dopiero po ślubie to tak. Ja jakbym wziął teraz ze swoim różowym ślub to nie zmienia to absolutnie niczego oprócz papierka i obrączki.

Powaga, inny status społeczny, wspólne konto


@
  • Odpowiedz
@Arachnofob: Łap link, bo to trudny termin. Koleżanka zaorała cię, a ty jeszcze zasiałeś i podrzuciłeś obornikiem :F

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kwantyfikator

Aż mnie skręca, gdy widzę, jak niektórym konkretne zagadnienia wyłączają mózgi. Prawaki i lewaki mają taki pstryczek, przegrywy, redpillersi i najwyraźniej większość wykopków posiada jakieś zagadnienie, które odcina wyższe funkcje XD
To cholernie zabawne i smutne zarazem, gdy czytasz posty tej samej osoby na różne zagadnienia i w jednym konkretnym sprawia
  • Odpowiedz
@Arachnofob: Zauważyłeś ile różowych zaczęło do Ciebie pisać i udzielać się w temacie? Nadepnąłeś na czuły punkt dla nich i teraz robią wszystko, żeby złagodzić Twój przekaz, który uderza bezpośrednio w nie. I one to wiedzą.
  • Odpowiedz
Mam njaomego, ktory uwaza, ze laska to ma byc przede wszystkim ladna, bo pogadac i fajnie spedzac czas moze z kumplami. Ja mu srednio wroze udany, wieloletni zwiazek, jesli chce go budowac na takich podstawach ¯_(ツ)_/¯


@agaja: bardzo mądre podejście. Wieloletnie związki są dla idiotów, albo dla wybitnych szczęściarzy. Związki w leasing na pół roku - dwa lata są dużo lepsze - nawet jak coś nie pasuje w pannie, znajdzie
  • Odpowiedz
Oni za 30lat beda sie cieszyc soba, moze dziecmi (nie wiem, czy maja, bo kolega Sarmata nic nie wspominal), moze wnukami, a Ty nadal bedziesz rozgoryczonym cynikiem. I tez bedziesz im wrozyc rychly rozwod (ha! a ile ona mu kasy po tylu latach zabierze, hohoho!) Serio chcesz tak zyc? Smutne.


@agaja: a to też miłe podejście, żyć bez zabezpieczeń. Można zostać np. gwiazdą rocka, albo wybitnym politykiem stawiając wszystko na
  • Odpowiedz