Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mną kompot i dajcie plusika, bo właśnie świętujemy z #rozowypasek naszą rocznicę ślubu. Wyliczyła, że to 25 lat znajomości, 14 lat razem i 8 lat po ślubie. Bywało lepiej i gorzej, ale generalnie polecam ten stan. Z tej okazji historyczne #pokazmorde

Czy warto iść w długie związki "od liceum"? Tak - znamy się tak dobrze, że wydaje nam się, że tak było zawsze
Czy warto brać ślub? Zdecydowanie - po ślubie spojrzycie na siebie zupełnie inaczej
Czy warto wiązać się z kimś w tym samym wieku? Tak - często jesteście na tym samym etapie kariery i nie ma rozwarstwienia odpowiedzialności, jesteście dla siebie partnerami.
Czy z perspektywy czasu bym coś zmienił? Raczej nie. Niektórzy powiedzą, że długo trwało zanim poszliśmy przed ołtarz, ale wcześniej nie było warunków. Wszystko wyszło naturalnie.
Czy gdybym wtedy ją zabił, to teraz wychodziłbym na wolność? Zabójstwo podlega karze minimum 8 lat pozbawienia wolności. Sędzia mógłby jednak uznać, że czyn podlega szczególnemu potępieniu, wyrok więc może wynosić 12, 25 lat lub nawet dożywocie. Także, nie opłaca się ¯\_(ツ)_/¯

#oswiadczenie #atencyjnyniebieskipasek #zebroplusy #malzenstwo #zwiazki
sarmatawkapciach - Pijcie ze mną kompot i dajcie plusika, bo właśnie świętujemy z #ro...

źródło: comment_vLghExJjsMDqGa7Z68bRvH61ElnH44EQ.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeżeli przeprowadza się badania to bierze się jak największą liczbę przypadków, aby potwierdzić lub zaprzeczyć danej tezie

to, że ktoś jest z pierwszą kobietą jaką poznał całe życie nie świadczy czymkolwiek ( )


@Arachnofob: tych przypadków na samych mirko jest sporo, więc nie do końca jest to odosobniony przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wieloletnie związki są dla idiotów, albo dla wybitnych szczęściarzy.


@Usmiech_Niebios: jeszcze dla tych, ktorzy wiedza, ze zwiazek to takze praca nad relacja, a nie jedynie przyjemnosc, ktora ma sama trwac ;)
Bo to nie tylko szczescie, ale i racjonalne podejscie do tematu jest.

@trevoz: ale bardzo prosze mnie w zadne nurty pillowskie nie wrzucac ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ja prezentuje jedynie podejcie ludzi normalnych,
  • Odpowiedz
@trevoz: ale te wszystkie pille nadal dziela ludzi i ich zachowania na plec.
Ja uwazam, ze plec jest jedna z wielu cech, zas zachowanie ludzi zalezy od wychowania i wpojonych wartosci przede wszystkim.
Wiec powtarzam - prosze mnie do zadnych nurtow takich nie przypisywac.
  • Odpowiedz
@agaja XD ludzi normalnych którzy są jak legendy. Nie ma takich w mojej grupie wiekowej i okolicach. Nawet "chrzescijanki" lednicowe itp. selekcjonują po wyglądzie i KASIE jak cholera (nie wspominam nawet o karynach i bananowych dziewczętach) i nie ma co z tym dilować. Taka jest prawda i mówienie że normalni ludzie są powszechni to wielkie kłamstwo.
Pozdrawiam Cieplutko
  • Odpowiedz
@scotieb: no ja znam samych takich.
To, co czytam czasem na wykopie jest dla mnie jak jakas kraina wypelniona jednorozcami.
Pozdrawiam rownie cieplutko ;)
  • Odpowiedz
To, co czytam czasem na wykopie jest dla mnie jak jakas kraina wypelniona jednorozcami.


@agaja: dawanie rad ludziom których doświadczenia życiowe są niezrozumiałe w tak wielkim stopniu dla dającego, to niemal jak "zacznij biegać" dla tych w depresji ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@agaja Część z tych rzeczy pisanych na wypok to prawda że Ty obracasz się w takim wyjątkowym środowisku nie oznacza ze inni jak np ja nie są w środowisku o 180 stopni innym w którym materializm w związku i "co mi się opłaca" jest podstawowym mottem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@scotieb: a czy ja napisałam, że nie?
P.s. uzywaj proszę przecinkow, bo ciężko zrozumieć co napisales...kilka zdań połączonych w jedno bez jakiegokolwiek znaku interpunkcyjnego tworzy lekki chaos :)

@Usmiech_Niebios: nie zgodzę się z Toba.
  • Odpowiedz
nie zgodzę się z Toba.


@agaja: masz prawo, ale czy dawanie porad osobom o zupełnie innych doświadczeniach życiowych i spotykanych osobach nie jest nonsensem? Twoja idylla po prostu nie przekłada się na życie innych, zatem równie dobrze możesz doradzać chińczykom.
  • Odpowiedz
@agaja: no właśnie wygląda na to że jedni nie spotykają problemów nigdy a inni często, może to zależy od poziomu pieniędzy, nie wiem. Ale doradzanie ludziom żeby żarli ciastka jak nie mają chleba to coś za co była gilotyna.
  • Odpowiedz