Wpis z mikrobloga

Mirki #motoryzacja #samochody
jakieś protipy/rady jak przeżyć trasę 700 km (rzeszów-łeba) z dzieckiem 3 letnim w samochodzie?
-seat ibiza 1.6 klekot TDI 2011, 110k km nalatane, dębica letnia 3 letnia na alusach 15"
-klimatyzowany, wspomaganie kierownicy, ABS, radio+MP3 - są
-Yanosik będzie
-apteczka, gaśnice - wszystko sprawne, sprawdzone
-wolałbym jechać w dzień,
-nie przeszkadzają mi płatne odcinki autostrad

Jakieś sugestie na ile tą trasę łyknąć? W interwałach 2-3h / 5-6h? Ile przerw? Olej silnikowy oraz borygo, będę mieć na ewentualną dolewkę, assistance wykupiony na 1200 km po unii...

Wiem, że bliżej na Węgry, nie chcę jechać w nocy, bo bałbym się do np. 140km/h rozpędzić (i tak nie ma gwarancji że dzieciak zaśnie) g------a widoczność...
snwptest - Mirki #motoryzacja #samochody 
jakieś protipy/rady jak przeżyć trasę 700 ...

źródło: comment_AGrJNzrNtsfxUY3aZimYAj9BzQ5QhcEq.jpg

Pobierz
  • 168
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@czlapka to będzie trasa samochodem - test dla samochodu i dla nas. Dlatego PL, bo nie chce w razie "W" tłumaczyć Węgrowi czy Chorwatowi jak jest wężyk od sprężarki lub koło dwumasowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Lol , ty tak serio ? :D Przeciez to nie jest wycieczka do dzikiego i odleglego kazachstanu tylko j----e polskie morze. Jesz sniadanie , wsiadasz w auto i przed kolacja jestes na miejscu


@szaremyszki: Przecież tam trza jechać z 10h bez przystanków. To w c--j męczące, wiec trzeba zrobic przystanki a z przystankami wyjdzie ze 13. Nie wiadomo co na to bachor
  • Odpowiedz
@snwptest:
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I JEŹDZIĆ TAK DŁUGIE TRASY BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD JADĄ 600 KM BEZ ŻADNEGO PRZYGOTOWANIA.
  • Odpowiedz
@snwptest Darłówek, Karwia, Sobieszewo a ty na Łebe jedziesz z dzieckiem. Jak lubisz pety w piasku, butelki i śmieci to pozdro. Dobrze że nie trójmiasto bo tam jest najwięcej Jessic i Brajankow.
Czemu morze a nie jakiś spokojny hotel na Kaszubach z atrakcjami dla dzieci?
  • Odpowiedz
@snwptest najważniejsze pytanie, czy młody robi jeszcze w pampersy. Jeśli tak, to zatrzymujesz się zanim wszystko się z niego nie zacznie wylewacć, albo kiedy dziecko już będzie miało dość.

Jeśli pampersow już nie ma, to wtedy zatrzymujesz się, kiedy jest taka potrzeba.

Najważniejsze, to mieć dużo picia ze sobą, jakieś rogale (czy co tam dziecko lubi), tablet z bajkami i cierpliwość.
  • Odpowiedz
@snwptest: Nie wierze w tego posta. Chyba zaraz pęknę ze śmiechu. Już wiem skąd potem biorą się tacy niedzielni kierowcy. 700 km gość rozplanowuje na ponad miesiąc przed ze szczegółowością jakby jechał na miesięczna podroz po Europie
  • Odpowiedz