Wpis z mikrobloga

Mirki #motoryzacja #samochody
jakieś protipy/rady jak przeżyć trasę 700 km (rzeszów-łeba) z dzieckiem 3 letnim w samochodzie?
-seat ibiza 1.6 klekot TDI 2011, 110k km nalatane, dębica letnia 3 letnia na alusach 15"
-klimatyzowany, wspomaganie kierownicy, ABS, radio+MP3 - są
-Yanosik będzie
-apteczka, gaśnice - wszystko sprawne, sprawdzone
-wolałbym jechać w dzień,
-nie przeszkadzają mi płatne odcinki autostrad

Jakieś sugestie na ile tą trasę łyknąć? W interwałach 2-3h / 5-6h? Ile przerw? Olej silnikowy oraz borygo, będę mieć na ewentualną dolewkę, assistance wykupiony na 1200 km po unii...

Wiem, że bliżej na Węgry, nie chcę jechać w nocy, bo bałbym się do np. 140km/h rozpędzić (i tak nie ma gwarancji że dzieciak zaśnie) g------a widoczność...
snwptest - Mirki #motoryzacja #samochody 
jakieś protipy/rady jak przeżyć trasę 700 ...

źródło: comment_AGrJNzrNtsfxUY3aZimYAj9BzQ5QhcEq.jpg

Pobierz
  • 168
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@snwptest: K---a przecież to jest trasa na 8h jazdy zwłaszcza autostradami......
A nie sorry nie doczytałem ze to klekot 110km... Wykup w łodzi nocleg potem okolice bydgoszczy. 3dni jazdy i powinno sie udać.
  • Odpowiedz
@snwptest: Widzę, że srogi podróżnik z Ciebie ;-)

Wsiadasz w auto i jedziesz ile możesz. Przerwa na kawkę + żarcie i znowu jedziesz.

Jak wyjedziesz wieczorem to na rano będziesz, a junior i tak prześpi całą noc. Polecam w ten sposób ;-)

Ja zawsze jadę na wieczór bo drogi są puste, a rano na wjeździe do miasta nie ma korków.
  • Odpowiedz
@KamRadz: trafiliśmy piękną pogodę, ośrodek to Oaza więc ok 600 m od plaży, ceny nawet przystępne jak na środek sezonu i miejscowość nadmorską żyjącą z turystyki, piasek złoty drobny i wspaniały (mamy porównanie do Bułgarii i Barcelony), obiady w Ambrozji smaczne i syte i bardzo przystępne cenowo, Bałtyk zatłoczony ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyjazd udany, jesteśmy wyczerpani ale szczęśliwi. Chętnie wrócę jeśli tylko czas, zdrowie i
  • Odpowiedz
@bletoja: no nie było IDEALNIE, ale nie jest to SPA na Kanarach, tylko umiarkowany pokoik dla 2 + dziecko, więc byliśmy zadowoleni, nic tam takiego nas nie zraziło - odwiedziłem w końcu Bałtyk po 26 latach nieobecności
  • Odpowiedz
@snwptest no to fajnie, jak wam sie udało :D
Co prawda ambrozja ssje, jesli chodzi o jedzenie (subiektywna opinia) i są dużo lepsze bary w Łebie. Ale to tam szczegół.
No a plaże fajne mamy. Takie nie za żwirowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@goly8622: @uosiu: @RaVV: @lemansblue: @dymek_: @rkore:
mieliście rację - dużo przesadziłem. Auto dało radę, ja pomimo zmęczenia też - jechaliśmy nocą ~22:00-7:00. Jeden płatny odcinek za 30 zł.
Jedyne co przyprawiało o wqrw to smród na niektórych odcinkach A1: a to rzeka ścieków a to szczyny a to nuta obsranego kibla na PKS w wólce ogórkowej a to mokre zielsko
  • Odpowiedz
  • 0
@snwptest pewnie, ze da radę. Ja w te wakacje robiłem 1100 dwa razy i poszło bez większego problemu. Czasem jest kryzys ale wtedy kawka, 15 min stopa i dalej jazda.
  • Odpowiedz
@KamRadz: no 6 dni w ciemno jadąc to trochę mało, żeby jadać tanio i u samych mistrzów patelni, poza tym wiesz jak jest - o gustach się nie dyskutuje. A tak nawiasem mówiąc, bywałem w życiu głodny i ciepły posiłek doceniam i nie wybrzydzam, byle dało się zjeść.
  • Odpowiedz
@dymek_: a czym, jeśli można spytać? (klekot/benzin? jaka pojemność marka model i rok? jakie opony i ile autostradami oraz ile osób na pokładzie? ) -> sory to nie przesłuchanie, o numer buta, fiuta i konta nie zapytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz