Wpis z mikrobloga

Zgłaszał ktoś może siłownie do sanepidu? Nie to nie jest jakaś mała osiedlówka, tylko nawiększa sieciówka w mieście, kierownik widać tnie w ciula koszty na wszystkim, klima, prysznice, sprzęt, emaile zbywa lub odpisuje, że już się zajmują problemem. Nie nie mam zamiaru zmieniać siłki póki co.

#mikrokoksy #silownia #prawo
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sokool: w sumie też jestem zainteresowany, moja siłka też ma podobne problemy, a gdyby nie strefa wolnych ciężarów najlepsza w okolicy już dawno bym w---------ł
  • Odpowiedz
@heniek_8: o gurwa ale szybko dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kopinho: @allthethings: no właśnie są już upały, klima tak działa albo raczej nie działa, że ledwo co wejde na siłownie a już się ze mnie leje. Jedyny prysznic z zimną wodą wyłączony od dwóch miechów (pomijając przerwe 2 dniową kiedy działał, później znów wyłączyli) itd
@bardwo: kto powiedział ze nie
  • Odpowiedz
no właśnie są już upały, klima tak działa albo raczej nie działa, że ledwo co wejde na siłownie a już się ze mnie leje. Jedyny prysznic z zimną wodą wyłączony od dwóch miechów (pomijając przerwe 2 dniową kiedy działał, później znów wyłączyli) itd


@sokool: u mnie było odwrotnie. Jak były największe mrozy to nie było ciepłej wody xD
  • Odpowiedz