Wpis z mikrobloga

#upc to jakaś masakra. Podpięli mi internet 120mbit, a ja dopiero po pomiarze dowiaduje się na infolinii że tyle to będzie po kablu, a na wifi oni wyciągają *DO 40%* tej wartości.
Ciekawe bo u innych operatorów straty na wifi owszem były ale to tak max 10proc...
Jak jest u was? Idzie coś z tym zrobić?
#reklamacja #internet #januszebiznesu
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jack0wy: Router od nich ale nie muszą na nim gwarantować maks prędkości przez wifi. Prędkości które masz w umowie muszą się zgadzać po kablu.

A duża ilość sieci też ma znaczenie jak dużo w bloku np działa na jednym kanale.
  • Odpowiedz
@Jack0wy: router nie moze dzialac wlasciwie jak jest pasmo jedno i drugie za****e od gory do dolu, fizyki nie oszukasz ale janusze beda krecic afere. musialbym rzucic okiem na konfiguracje.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@carving85 wiesz, wszystkiego widzę jakieś 7 czy 8 sieci więc wydaje mi się że to nie jest aż tak nadzwyczajny tłok, żeby mi ograniczyło większość mocy stojącego obok mnie urządzenia :)
  • Odpowiedz
@Jack0wy: Sam jesteś Januszem. Najpierw zapewnij odpowiedni sprzęt, to będziesz miał na 5GHz w standardzie ac te 120Mbps, szczególnie że te Connectboxy n----------ą zdrowo sygnałem.

A pełna pewna przepustowość to standardowo kabel.
  • Odpowiedz