Wpis z mikrobloga

@powaznyczlowiek: historyjka moze i zmyslona, moze nie (nie takie scenariusze juz zycie pisalo), ale tutaj moze byc jakies drugie dno. jezeli typ byl np. mocno wierzacy, czy mial zbiezny z kazaniami KK system wartosci, i uwazal, ze rodzina jest najwazniejsza, to juz sytuacja imho nie jest taka super oczywista.

bo wiadomo, z tej perspektywy laska to glupia #!$%@?, nie ulega watpliwosci. ale co do typa nie bylbym taki zero-jedynkowy, bo wszystko
  • Odpowiedz
MAM ROBOTE W KORPO, BIORE 5 KOŁA NA ŁAPĘ I MAM KARTE Z DEBETEM - JESTEM #!$%@? KIMŚ XDDDDDDDDD NIE TO CO JEJ POZBAWIONY AMBICJI I CHĘCI ROZWOJU MĄŻ-NIEUDACZNIK Z WARSZTATEM SAMOCHODOWYM XDDDD


@pawelososo: Pięć koła dla świeżo upieczonej absolwentki socjologii? No proszę Cię. xD Pewnie ze 2k netto miała "pani ambitna". Taki mamy świat, że facet musi dojść na sam szczyt (wybitny chirurg, prezes korporacji, znany i ceniony artysta), aby
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Jak myślicie, czemu wciąż nie ma i nigdy nie będzie obowiązkowego badania DNA? Bo takich sytuacji jest setki, ale kobiety się nie przyznają do tego no bo jak wychowywać dziecko samej. Jak panstwo utrzymywaloby takie kobiety? No wtedy bylby problem.

Poza tym to nie ulega wątpliwości ze trzeba byc frajerem żeby wchodzić w takie gówno. Gdybym mial do wyboru: wychowywać cudze dziecko i żyć ze zdradziecko suka, a skoczyć z
  • Odpowiedz
@paziu: znam taki przypadek i to nie jest żadna pasta, czy "znajomy znajomego". Facet jest bardzo wierzący, celibat do ślubu itd. Natomiast żona dawała na lewo i prawo nawet ich pracownikom (mają dużą firmę) o czym oczywiście wiedzieli wszyscy poza mężem. Finał sprawy jest taki, że ona odeszła z jakimś biznesmenem, a on na nią czeka, bo przyrzekał jej wierność przed Bogiem i wierzy, że baba się ogarnie i do niego
  • Odpowiedz
czemu wciąż nie ma i nigdy nie będzie obowiązkowego badania DNA


@SmiesznaBeczka: nie no myślę jednak że odpowiedz brzmi - bo w 95% przypadków, szczególnie w małżeństwie, dzieci należą jednak do swoich ojców a badania są okropnie drogie - za drogie żeby zrobić z tego rutynę ¯\_(ツ)_/¯

Ofc jeśli się ma wątpliwości to chyba warto zrobić badania - wydaje mi się że dla dziecka są one zupełnie nieszkodliwe
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: przecież to jest jeden z portali tomasza lisa, gównohieny dziennikarskiej któremu nawet nasrać na ryj nie warto bo nie wiadomo czy wyliże rowa do czysta. Clckbaitowy tytuł pisany pewnie przez dziennikarkę za dwa koła na miesiąc, ale wielką intelektualistkę bo pracuje w "poważnych mediach" XD
  • Odpowiedz