Wpis z mikrobloga

to co każdy pomyślał.


@gusioo: nie wiem w jakich kręgach się obracasz (chociaż można się domyślić) ale nie każdy tak pomyślał i ta kobieta ma rację w swojej wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@Jade: W internetach trzeba być przygotowanym na wszystko, tylko małysza tam brakowało bo aferę już rozkręca.

Co do kręgów to daruj sobie domyślanie się - nie uda Ci się, szkoda Twojego wysiłku tylko.
  • Odpowiedz
@gusioo: nieźle, @Jade ma racje, przepytałem także u siebie i nikt nie pomyślał o "bzykaniu",a nawet jeśli, to nikt nie mówi tego głośno. Wracaj do przerzucania cegieł, bo Ci majster dniówkę obetnie za przeglądanie internetów.
  • Odpowiedz
@Rupertciak: Ja nie twierdzę, że nie ma racji, tylko nie potrzebnie nakręca się. Inna sprawa, że to co zostanie powiedziane, a co pomyślanie to dwie różne sprawy.

Ale łap plusika bo chociaż Ty nie włożyłeś mi w ręce nowego zawodu.

PS.
Ciekawe co Panasonic zrobi z tym listem. Pewnie wywalą kolesia żeby nie było, że męskie szowinistyczne świnie tam pracują.
  • Odpowiedz
@gusioo: I bardzo dobrze, że wywalą. Byłoby super, jakby ktoś o Tobie pisał "a dobrze ruchasz?". To jest portal z pracą, dla profesjonalistów, a nie kajecik gdzie wpisujesz każde swoje bzdurne marzenie/przemyślenie. Duże firmy mają polityki jak ich pracownicy powinni i nie powinni się zachowywać w takim miejscu, gdzie podają że pracują dla niego.

Nawet jeśli to było śmieszkowanie, to śmieszkuje się w innych miejscach. To co ujdzie ci na
  • Odpowiedz