Wpis z mikrobloga

Jak oni to robią? Żeby przez 7 godzin trzymać 42km/h średnią? Było trochę mocnych zjazdów, ale jednak średnie nachylenie zerowe. Czy ich rowery po 50 tysięcy złotych są tak zajebiste, że jedzie się na nich o wiele lżej niż na takich po 3 tysiące? Ile to pracy trzeba żeby być wstanie tak mocno naginać nogami. I to przez tak długi czas.
Podziwiam.

https://www.strava.com/activities/665899037
#kolarstwo #rower
M.....3 - Jak oni to robią? Żeby przez 7 godzin trzymać 42km/h średnią? Było trochę m...

źródło: comment_FPwCWsF6WUTR5Q2bOxRzScjfxoQdFTp8.jpg

Pobierz
  • 17
@metaxy: @n3sta: @Trelik: @shusty: @krzysiekdw: Przez 7 godzin pewnie solo by nie pojechali, ale nawet w jeździe na czas, gdzie przez godzinę są w stanie wyciągnąć +50km/h średnią jest bardzo imponujące. Sam raz jechałem za rowerzystą przez kilometr 55 km/h i byłem w szoku jak szybko nagina, a nie miał roweru TT tylko szosę a w dodatku to był amator (chyba).

Na rowerze z górnej półki jeździ
Czasem mirki piszą w komentarzach że na szosie to byle kto wykręci 40 km/h i nie wiem ile w tym prawdy.


@Matt23: Rozpędzić jako amator też dałbym radę do 40kmh i przez chwilę utrzymać, ale nie kilka godzin. W jeździe na czas faktycznie potrafią ponad 50kmh pojechać, ale tu już sprzęt robi rożnicę (super aero nawet ubrania) i łyda nieziemska - nadal jednak są to dystanse poniżej 50km, więc taka czasówka