Wpis z mikrobloga

Zawsze sądziłem, ze nie bede jak moi rodzice - niezbyt na bierzaco z nowymi rzeczami.

Tymczasem mam 24 lata i nie rozumiem idei istnienia, ani popularnosci instagrama, a snapchat zainstalowalem i odinstalowalem bo mi sie nie podobal i tak samo jego dzialanie bylo dla mnie troche głupie.

To ze mną cos nie tak i robie sie starym dziadem czy to normalne tez u was?

#problemypierwszegoswiata #nowosci #starosc #pytanie
  • 73
@PtactwaWiele Instagram to chyba obecnie najsensowniejszy portal/apka social media. FB to już przeładowany ściek, który nie nadaje się nawet do śledzenia stron z newsami (sortowanie na wallu ogarniał chyba jakiś debil, dziś 20 maja, a mi się newsy z 15 wyświetlają). Już prawie nic tam nie wrzucam, jedynie albumy ze zdjęciami i czasem jakieś #!$%@?.

Instagram pozwala obserwować to, co się chce (chociaż sortowanie też leży, ale nie tak jak w FB),
@dnasstorm: przecież właśnie snap do tego służy, analogicznie - po co na mirko ludzie wrzucają zdjęcia skoro mogą opisać co widzą. Nie rozumiem pytania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PtactwaWiele: Ja tego nie używam, ale z innego powodu, bo nie mam znajomych do których mógłbym tam wysyłać np. zdjęcia, oraz wstydzę się swojego zakazanego ryja, oraz samego siebie, więc nawet bym się na to nie zdobył.
Tymczasem mam 24 lata i nie rozumiem idei istnienia, ani popularnosci instagrama, a snapchat zainstalowalem i odinstalowalem bo mi sie nie podobal i tak samo jego dzialanie bylo dla mnie troche głupie.


@PtactwaWiele: zawsze są ci którzy nadążają z nowinkami i rozwojem świata, jak i ci którzy stoją w miejscu a potem narzekają że się nie odnajdują ( ͡° ͜ʖ ͡°)