Wpis z mikrobloga

via Android
  • 9
@Blade36: Nieźle, ale taka waga przy tym wzroście? Pokaż nogi ( ͡º ͜ʖ͡º) Jakie wyniki siłowe?


Mam bardzo drobny kościec, zaczynałem od 64 kg + nie będę ukrywał - nogi nie są proporcjonalnie rozbudowane do góry (ok
70 cm ). Będę to teraz nadrabiał, bo w końcu mogę je ćwiczyć.

MC - 200 kg x 5
Klatka wyciskanie - 127 kg x 4
Przysiad ATG (back
via Android
  • 0
@IntruderXXL Odpisałem cytując siebie. ;p Obiektywnie jestem słaby biorąc pod uwagę rozmiar, no ale budowanie siły nigdy mi nie wychodziło - brak mi konsekwencji. Maybe one day.

Co do Twoich wyników i sylwetki jako natural - podziwiam. :)
via Android
  • 1
@IntruderXXL Ok. 6 lat, ale jak to u każdego były wzloty i upadki. Bodybuilding jest dla mnie rodzajem terapii, sylwetka to skutek uboczny tego stylu życia - nie cel sam w sobie. Niestety nie mam tyle woli w sobie, żeby podejść do tego profesjonalnie. Dieta to loteria, trening intuicyjny - nie narzucam żadnego planu sobie, bo wiem, że dłużej niż tydzień go nie utrzymam. ;p Takie podejście nie rodzi we mnie frustracji,
@Blade36: Spoko tak miał chyba każdy :) Ja sam przez X lat machałem bez ładu i składu bro splitami, bez żadnego celu, I dopiero od 2lat tak naprawdę cisnę, ćwiczę nogi, robie mc/siady i wyznaczyłem sobie cel zdobywania coraz to większej siły.

Bodybuilding to dla mnie akurat abstrakcja, Mnie interesuje tylko trening, dodawanie kolejny kg na sztangę. A że lubię żreć to wszystko ze sobą współgra :)
via Android
  • 2
@chuckmls @Kopinho Dziękuję panowie. :)

@Zgredzimierz Wierzę, że lecę 20 mg wina ED, 50mg trena i masteronu EOD, do tego test w górnej granicy normy przy 125 mg C2D - stąd piszę o wierzę, bo test zaniżony; więc co do reszty to też brak pewności. Na całe szczęście dawno temu wyrosłem z przekonania o kluczowej roli koksu w tym zajęciu - to tylko wisienka na torcie. I pisze to osoba, co leciała
via Android
  • 0
@Wysztiglowany :D :D No ale ci odpiszę - z 8x się podciągnę. It's all about squeeze, stretch, pump and mind muscle connection. Podejrzewam, że moja jedna seria ściągania drążka z wyciągu jest większym bodźcem niż 5 serii podciągnięć u kogoś kto nie "czuje" tego.