Wpis z mikrobloga

Jeżeli piszesz to bez przekąsu - to dziękuję. Co do czucia się dobrze z samym sobą to zabawny jest fakt, że gdyby tak było to pewnie bym raczej nie ćwiczyl itd. BB to bilet w jedną stronę - gdy zaczniesz nigdy już nie będziesz usatysfakcjonowany z tego jak wyglądasz. Zawsze jest się za małym i za bardzo zalanym. Ja patrząc na swoje zdjęcia uważam, że jestem chudy (serio) - a w łapie
@Brzytwa_Ockharna Próbowałem; muszę sam do tego dojrzeć. Nie jestem w stanie zaakceptować faktu, że ktoś może być większy ode mnie. Baaardzo rzadko widzę od siebie kogks większego, ale jeśli już - to dostaje wręcz szału. Więc dopóki nie będę jednym z największych w Polsce - to nie przestanę. A mam ku temu potencjał - bo jestem wyższy od 99% ludzi.

Z tym wiekiem to nie przesadzaj. Twarz bardzo młodo u mnie wygląda,
Z tym wiekiem to nie przesadzaj. Twarz bardzo młodo u mnie wygląda, skóra jest może nieco zniszczona - to wszystko. >Zdrowie fizyczne - perfectly fine.


@Blade36: To już norma tutaj, wystarczy że jesteś troszeczkę większy, masywniejszy czy silniejszy i każdy tutaj ci powie że zaraz umrzesz, że po co ci to, i najlepiej to siedzieć i nic nie robić...

Więc dopóki nie będę jednym z największych w Polsce - to nie
@niewidzialnyktos Serio nie mam pojęcia. Może dobre zdjęcie tylko. ;p Podejrzewam, bardzo drobny kościec. W łydce mam 40 cm chyba... Udo ok. 70 cm, ale nietrenowane reguralnie przez 3 lata. Więc dół na pewno mocno nieproporcjonalny, ale nie mam z tego tytułu żadnych kompleksów.
@niewidzialnyktos Dziękuję. :) Jest jeszcze takie pojęcie jak dojrzałość mięśniowa - obwody przez lata mogą zmieniać się minimalnie - ale wygląda się zupełnie inaczej. Ja już tak od jakiegoś czasu mam. Obwody mam podobne już od 3 lat, a ogólny wygląd bez porównania. Kiedyś ważyłem prawie 115 kg i nie wyglądałem w połowie tak dobrze jak teraz. Dojrzałość i twardość mięsnia przy niskim BF daje wrażenie o wiele większego rozmiaru.