Wpis z mikrobloga

A Wy co byście zrobili gdyby to Wasze mieszkanie zostało przeszukane pod waszą nieobecność? A Wam nie postanowiono by nawet zarzutów? Może bylibyście w pracy, albo na urlopie, a może leżycie w szpitalu. I w tym czasie drzwi do Waszego mieszkania zostają zniszczone, a wasze prywatne rzeczy zabrane przez nieznanych wam sprawców. Może na stole pozostawiliście resztki śniadania, a łóżko nie było pościelone? A może włamywacze przeszukując wasze dokumenty znaleźliby kompromitujące was fakty np. ukrywana przed wszystkimi choroba, a przeglądając Waszego laptopa wyszłoby na jaw, że macie fetysz stóp?

Jaka byłaby Waszą reakcja gdybyście po powrocie do domu znaleźli to wszystko na miejscu? Wyłamane drzwi, bałagan, rozrzucone dokumenty, brak laptopa? A wszystkie wasze skrywane, ale legalne tajemnice, zostałyby poznane przez śluby i być może wykorzystane w przyszłości w inny sposób?
A całe przeszukanie odbyłoby się bez udzielenia wam informacji i bez postanowienia wam zarzutów. Być może przez pomyłkę?
Gdyby to dotyczyło Was, a nie nielubianego przez Was polityka. Jakieś refleksje?

#polityka #bekazpisu #bekazpo #sejm #pytanie
sildenafil - A Wy co byście zrobili gdyby to Wasze mieszkanie zostało przeszukane pod...

źródło: 1000000097

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@sildenafil: Spec służby umieją zrobić przeszukanie mieszkania, nawet nie pozostawiając po tym śladów. I jest to zrobione systemowo. Nigdy Cię nie zastanawiało, że praktycznie w całej Europie jest jeden-dwa systemów kluczy bębnowych? Takie rozwiązania już były zawodne 100 lat temu - gdzie złodzieje mogli dorobić klucz robiąc odcisk woskowy zamka.
  • Odpowiedz
@sildenafil: Jeśli decyzję o tym wydałby Rzeźnik Praw Obywatelskich, to nie miałbym z tym żadnych problemów. Generalnie nie mam się o co martwić, bo nie jestem k&^wa przestępcą

  • Odpowiedz
@muaddib443: jakie urocze metody, chyba jeszcze z ZSRR, trochę ciągnie w KO do tych metod, czemu? Nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°) XD
  • Odpowiedz
@Idaho59: śmiało uśmiechnięci i KODziarze, ruszać znów na ulicę jak za starych dobrych czasów i żądajcie krwi XD. Pieniędzy nie ma i nie będzie, to może chociaż dostaniecie igrzyska od waszego wodza na białym koniu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@sildenafil: Złożyłbym skargę. Tyle by mi zostało. Jakbym był politykiem, to popłakałbym jeszce w mediach. Jestem szarakiem, to moge co najwyzej do jakiejś uwagi czy państwo w państwie wysłać zgłoszneie, które może ktoś za pol roku zobaczy.
  • Odpowiedz