Wpis z mikrobloga

Prawdę mówiąc trzeba mieć niezwykle wysokie IQ żeby zrozumieć Klocucha. Humor jest niesamowicie subtelny i bez solidnych podstaw filozofii, muzyki czy historii większość żartów przeleci nad głową typowego widza.
Do tego dochodzi nostalgiczna postawa Klocucha, która została zręcznie wpleciona w jego postać - jego filozofia czerpie garściami choćby z literatury nurtu Anthonego Brumena czy wielu periodyków poprzedniego wieku. Fani filmików są w stanie to zrozumieć, mają potencjał intelektualny żeby naprawdę docenić głębię tych żartów, uświadomić sobie, że nie tylko są one zabawne - mówią nam coś głębszego o ŻYCIU.
Dlatego też ludzie którzy nie lubią Klocucha w gruncie rzeczy SA idiotami - nigdy nie doceniliby, dajmy na to, dowcipu powiedzonka Klocuszka "Kruci", które tak naprawdę jest ukrytym odniesieniem do powstania zbrojnego z okresu 1671-1711 przeciwko panowaniu Habsburgów na Węgrzech. Kisnę kiedy pomyślę jak któryś z tych prymitywów zdezorientowany zachodzi w głowę, podczas gdy na ekranach monitorów emitowany jest genialny humor Klocucha. Doprawdy... Aż żal mi tych głupców.

I tak, MAM tatuaż z nickiem KLOCUCH12. Nie, nie możecie go zobaczyć, jest tylko dla oczu kobiet i to wyłącznie tych które są w stanie udowodnić że mają w granicach 5 punktów mojego IQ (najlepiej nieco niższe).

#klocuch #takaprawda #pasta #heheszki
t.....t - Prawdę mówiąc trzeba mieć niezwykle wysokie IQ żeby zrozumieć Klocucha. Hum...

źródło: comment_TJfxXjv23WAcANojtOr5x6mB5THgDQKk.jpg

Pobierz
  • 17