Wpis z mikrobloga

Chcieliście relację to bardzo proszę.

Białko o smaku Oreo - 7.5/10 - idealne dla osób, które nie lubią przesadnie słodkich białek. Ogólnie nadal z moim faworytem jest snikers lub biała czekolada z malinami

Sos biszkoptowy - 10/10 - złoto. Na tej redu żarłem sosy WK, XXL i od KFD to jedyne, których nie chce się zwymiotować po dwóch dniach. Super gęsta konsystencja. Należy jednak brać pod uwagę, że nie są to sosy "zero" a "nisko kaloryczne" no ale jeśli macie RiGZ to nie będziecie walić 100 ml do omleta, wiec nie ma co się przejmować

O ile w @KFD_pl często mi nie pasują ich suplementy z różnych powodów, to ich produkty "spożywcze" to zazwyczaj super robota i nie znam lepszych na rynku szczególnie że są stosunkowo tanie - sosy, łakocie, masła orzechowe, słodziki wszystko bardzo fajne i smaczne muszę przetestować budyń - choć logiczniej i taniej będzie do zwykłego dodać sobie WPC :D, no ale może przy następnym zamówieniu go ogarnę.

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #odchudzanie #silownia #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
Kasahara - Chcieliście relację to bardzo proszę. 

Białko o smaku Oreo - 7.5/10 - i...

źródło: comment_H5WmEwgRcY3dZCPaEjpuLlJHyoBVHEVA.jpg

Pobierz
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: redukcja już tak mocno weszła, że nie masz siły odkręcić sosiku i dziecku dajesz? Słoiki pewnie żona sama otwiera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Re-volt: @Kasahara: jadłem sosidło karmel z kfd i byłem bardzo zadowolony. A też miałem okazję spróbować tego z bulka (tfu, co za chemia) i walden farms (też dramat xD). BTW - że też ja nie wpadłem na to, żeby do zwykłego budyniu wsypać WPC xDDDDD