Wpis z mikrobloga

Zainspirowany wpisami uzytkownika @destrodd postanowilem sprobowac wlasnych sil na #tinder. Zapominajac o tym, ze mam brzydszy pysk od kibola po ustawce, postanowilem strzelic kilka samojebek. Na moje wyszly nawet dobrze, jakos 4/10, kiedy w realu jestem naciagane 2-/10. Niestety, te malpy z portalu szybko sprowadzily mnie na ziemie. Jak mozecie sie domyslac mialem cale 0 par w ciagu 4 dni. Rozwscieczony postanowilem zrobic nowe konto. Tym razem ze zdjeciami randomowego chada. Nagle rozowe same zaczely do mnie pisac. Podniecony wieczorami pisalem z nimi o #seks. Wiekszosc z nich byla nawet chetna na spotkanie. Do kilku spotkan nawet doszlo if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°). W tym momencie czuje sie jak gowno robiac trolle na niewinnych dziewczynach. Ale w glebi duszy czuje do nich obrzydzenie, ze tak latwo oceniaja po wygladzie. Naprawde myslicie ze brzydsi faceci maja malo do zaoferowania? W moim przypadku to sie sprawdza, bo pochodze z biednej rodziny, jestem niepelnosprawny i mam wiele wiecej wad (moge napisac na priv). Ale do licha! Istnieje na prawde duzo malo atrakcyjnych facetow, z ktorymi lepiej byscie spedzily swoje zycie niz z normikami. Ehh..
#przegryw #tfwngf #logikarozowychpaskow
  • 45
@bd_j3bac_za_2k: Każdej larwie patrzącej na wygląd piszę to:

A teraz pomyśl o tych wszystkich kolesiach, których sama zlałaś, bo np. słabo wypadli na zdjęciu i nigdy przez to nie mieli szansy na spotkanie w realu ani nawet na pogawędkę. Pomyśl ilu wśród nich jest wartościowych ludzi. Ale ty musisz jak mucha lecieć tam gdzie jest lep - czyli na profil z dobrą fotą modela. Taki koleś zbiera 80% ruchu na portalu
Ale w glebi duszy czuje do nich obrzydzenie, ze tak latwo oceniaja po wygladzie


@bd_j3bac_za_2k: a do siebie co czujesz, używając zdjęć randomowego chada? Tinder to aplikacja w dużej mierze do szybkich kontaktów, więc raczej dla zdrowego psychicznie człowieka normalnym będzie fakt, że ocenia się tam po wyglądzie i to nie tylko mężczyzn, ale i kobiety, co można czytać we wpisach typu "okazała się wielorybem".
Oczywiście sam byś się z brzydką
@hvk9: No wlasnie. Schudnac jest o wiele latwiej niz wygladac jak chad. Dajmy na to moj przyklad. Jestem niepelnosprawny, niski, mam zakola, krzywe zeby i na dodatek biedny. No i co w takim przypadku mam zrobic? Jestem z gory skazany na samotnosc. A takiej rozowej wystarczy zapisac sie na silownie i juz ma pelno bolcow.
@hvk9: to bledna definicja ALPHY
ALPHA odnosi sie tylko do wygladu

jesli ALPHA nie zaplaci za kobiete to bedzie nowoczesty i postepowy
a jesli zaplaci to bedzie dzentelmenem i prawdziwym facetem

i tak dobrze i tak
@hvk9 Nawet jeżeli laska jest w związku z jakimś 4/10 i pojawi się chad w otoczeniu, to zazwyczaj kończy się to zdradą. Wiem z własnego doświadczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pawlikowski-33 Alpha to nie tylko wygląd, nie trolluj.

@hvk9 to laski mają odpowiednika męskiego chada? nie wiedziałem, tak czy inaczej laski są bardzo emocjonalne i mniej myślą logicznie, więc imo zdrada przychodzi im łatwiej
@bd_j3bac_za_2k: Opcje masz dwie:

a) ciągniesz w górę swoje 2-/10 (zawsze jest pole manewru, więc do zrobienia)
b) narzekasz na cały świat, że jest okropny i zły (nic z tym nie zrobisz)

*jak sobie pomyślę o moim 1. zdjęciu, które wstawiłem na #tinder, to muszę przejść się po pokoju rozchodzić zażenowanie
@hvk9 kobiety są nudne, i zazwyczaj mają do zaoferowania tylko rozłożone nogi, więc nie dziwie się facetom, którzy zdradzają na prawo i lewo swoje księżniczki
@hvk9: internet dal nam znac o tym jaka jest sytuacja
to, ze cos dzieje sie w internecie to nie znaczy ze jest zle i wymyslone
ja spotkalem sie z wieloma kobietami, nie wspominam nawet o tych z ktorymi tylko pisalem i prawda taka, ze jesli nie jestes w top 5-10 % facetow to nie znaczysz nic
@hvk9: no bo tak jest
przecietny facet nawet jak sobie znajdzie dziewczyne to zawsze bedzie grac na jej zasadach bo inaczej ona go zostawi
o rzeczach typu udane zycie seksualne nawet nie wspominam
jak kobieta ma z przyjemnoscia upawiac seks, jesli pozada tylko top 5-10%?
@hvk9 Nie, bo każdy żyje sobie według jakichś własnych zasad. Po prostu tak jak pisałem wyżej nie dziwie się, kobiety są naprawdę bardzo nudne, i są tylko do zaspokojenia seksualnego.
@Pawlikowski-33 już czaje

@hvk9 laski zazwyczaj dużo #!$%@?ą, bądź miły kup kwiaty, bądź grzeczny itd a w rzeczywistości jeżeli taki będziesz to najwyżej zrobią z Ciebie betabankomata, o to mi chodziło. Tak jak kolega pisał wyżej, jakiś przeciętny normik się stara, lata a tu meanwhile chad mu rucha laske na pierwszym spotkaniu. A nawet jeżeli dojdzie do związku, to laska i tak wie, że jest od niego lepsza. #!$%@?ć laski.