Wpis z mikrobloga

Tutaj nie mamy do końca do czynienia z przemocą. I nie pisz mi tylko, że mamy, bo córeczka nie zgodziła się na ścięcie włosów. Wtedy każda kara byłaby przemocą, bo zawsze jest wbrew woli dziecka.


@max1983: Obcięcię na siłę włosów, szarpanie i ponizenie to nie jest przemoc?! Co ja czytam? Przemoc to nie tylko klaps.

A co ta mama mogła zrobić? Po pierwsze porozmawiać z dzieckiem. Może zaprowadzić do jakiejś fundacji
@CudMalina: @InsaneMaiden: Nie zgodzę się do końca. Wy widzicie i oceniacie tylko to co jest na filmie, czyli samą czynność obcięcia włosów. Ja myślę, że jednak najważniejsze tutaj jest to, co może się stać po tym i to może mieć jednak jakiś aspekt wychowawczy.
Może dziewczynie nie wystarczyło tłumaczyć. Może musiała poczuć jak to jest, gdy nie z własnej woli tracisz włosy, gdy inni śmieją się z ciebie z tego
Ale @johny-kalesonny dobrze pisze, to nie metody wychowawcze.
Zgadnijcie dlaczego sie smiala? No #!$%@? zgadnijcie, to nie trudne - bo nie zostala poprawnie wychowana, a przez kogo - a no przez te sama matke ktora jak widac cale zycie stosuje gowniane metody.
Dziewczyna zachowania z dupy nie wziela.
@janekhe: @johny-kalesonny: @krampus0101: @WroziaZebuzia: @Niebadzlosiem: @sing: @max1983: @FireDash: @Shanny: @ejadaz689: @max1983: