Wpis z mikrobloga

Mirki rozejsc się, plusy zabrać ze sobą. A taki potencjal na afere.
1. Odzyskane pliki się nie odtwarzają, a zaraz musze wyjezdzac wiec i tak się nadpisze.
2. Niedawno zainstalowałem tylna kamere i smarboxa (tryb parkingowy). Ilosc danych, które się zapisują w full HD jest tak duza, ze możliwe ze karta 64GB wstarcza tylko na ok. 10h zapisu. Zmylilo mnie to ze zostało tam 9GB wolnego miejsca, ale Mio rezerwuje konkretna ilość
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (59)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Issac @Publius @Zaybatzu @rzydoMasonerya @Finesta @PanKracy582 @Zatwardzenie @advert @sosna119 @kafar22 @arkagham @lewymaro @PiotrekW115 @xan_physic @Krol_Dzielni @turbojez @Aerdyn @zloczisiewszedzie @crazy_drummero @ticos @swinka_morska @karambolo @jeski @Bambomancer @Hannahalla @Vel_Makarena @Patryk7975 @Pisq @Walec23 @zarrock12 @nocnazjawa @maad @
Na pocieszenie wrzucam blachy typowego janusza z passata w tedeiku, ktory po zwroceniu uwagi w kulturalny sposob, zaczyna wyzywac i bluzgac bo uwaza ze jesli ktos nie potrafi przejechac przez miejsce pol metra wezsze od swojego samochodu to powinien jezdzic rowerem. Po czym, jak wrocilem zapytac o #!$%@? mu chodzi, ucieka i parkuje na miejscu dla inwalidow ;) WH 69159
Pobierz
źródło: comment_m7gaC66QM2VBrvAJhHqopecSWkEvieAm.jpg