Wpis z mikrobloga

@Clefairy toż to właśnie idealnie obrazuje istażycie! Gdzie licza sie followersi i polubienia i żeby Twoje życie było jak najbardziej emocjonujace i cudowne z zewnątrz i żeby każdy ci zazdrościł ))¯_(ツ)_/¯ jako osoba która nie ma ista czy snapa, doceniam ten odcinek :D
@GdzieJestBanan: @Sheta: ja obejrzałem 1 i 2 sezon całe bo podobno były najlepsze, stwierdziłem że ten serial to overrated gówno i z 3 i 4 wybrałem sobie tylko najlepiej oceniane odcinki na które byłem nakręcony dosyć mocno i tak się rozczarowałem. Ten serial jest mega przehypowany. Odcinki nie różnią się niczym od niskobudżetowych filmów science fiction które z ocenami 5.5-6.0 giną w odmętach netflixa czy innego serwisu streamingowego i oglądało
@GdzieJestBanan: mnie ten pierwszy odcinek zostawił taką rysę na psychice, że nie mogę się przekonać do tego serialu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obejrzałam dwa kolejne odcinki, ogólnie uważam, że serial podejmuje naprawdę ciekawy i aktualny temat, no ale... ten pierwszy odcinek wciąż mam w głowie i jakoś nie mogę się zabrać za oglądanie dalej. A oglądałam ze dwa lata temu...
@gemmah No właśnie mam podobnie... Ogólnie mnie takie rzeczy nie ruszają, póki widzę do na hardzie na sadolu, ale #!$%@?, w serialu? I do końca zastanawiałem się - pokażą twarz tego premiera podczas "aktu"? No i #!$%@? pokazali ( ͡° ʖ̯ ͡°)