Wpis z mikrobloga

Czy jest na wypoku bardziej zakompleksiona grupa niż antyteiści, zwani też tu gimboateistami?

Przecież zderzenie się ich mniemania o sobie, z tym co naprawdę sobą reprezentują, miałoby podobną wydajność energetyczną, co zderzenie się materii z antymaterią.

Nawet fani Magicala nie byli tak żałośni, bo nie łączyli swojego debilizmu z uważaniem się za Intellectually Superiororów.

Jak na ludzi którzy uważają się za takich mądrych i inteligentnych, wytwarzają oni cokolwiek biedny lolcontent, polegający na naprzemiennym wypisywaniu baitowych historyjek oraz wpisów wyzywających innych ludzi, a prawdziwych argumentów i dyskusji tam niemal nie uświadczysz.

Fakt, że cała rzesza gimboateistów wierzy w te baity bez dowodów, bo tak im pasuje do ich wizji świata, stawia ich raczej w nizinach, a nie wyżynach intelektualnych.

I tak najlepszy jest ten typ, który udaje tego intellectually superiorora a ciągle przesiaduje na katolickich forach, żeby tamtejsze baity wrzucać na wypok jako dowód na poparcie tezy, że to katolicy są głupi, a nie on XD

No ale wiadomo, zaraz kółko gimboateistycznego głaskania się po siurkach na mnie naskoczy, że to ja jestem debilem a nie oni, bo wyzwiska i baity to naprawdę dowód wielkiej mądrości i inteligencji XDD

A prawda jest taka, że baity i wyzwiska, to są dla większości wypokowych gimboateistów szczyty intelektualnych możliwości, co jest w sumie typowe dla przeważającej części młodzieży w internecie i gimboateiści tu jakoś nie odstają, choć bardzo lubią udawać, że jest inaczej.

A jeśli naprawdę jest inaczej, to proszę "szanownych gimboateistów" o napisanie na tagu #bekazkatoli czegoś, co nie będzie dzikim debilizmem, bądź kopiowaniem tekstów ludzi mądrzejszych od siebie.

#rakcontent #heheszki #gimboateizm #katolicyzm #logika #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_BX4QLX06hesf810PAB2cRyeaGkyoF3UP.jpg
  • 227
Kto powiedział, że agnostyk ma równo traktować ateistów i teistów?


@whiteglove: Umiesz czytać? Logika tak twierdzi, bo skoro agnostyk jest p, to -p nie może być agnostykiem.

Skoro agnostycyzm polega na tym, że nie wyznaje się ani teizmu, ani ateizmu, to ktoś, kto skłania się ku ateizmowi, nie może być agnostykiem.

więc zabrałeś się za pokazywanie że twój partner w dyskusji jest głupi


Ja nic nie pokazuję.
CZY TY PRZECZYTAŁEŚ W OGÓLE ARTYKUŁ O AGNOSTYCYZMIE NA WIKIPEDII, KTÓRY TUTAJ ZALINKOWAŁEŚ?


@whiteglove: Czytałem. I co z tego?
@Lawrence_z_Arabii a to, że w podanym przez ciebie artykule jest jasno napisane, że agnostyk może być ateistą, teistą albo żadnym z nich

Nie wiem, czy żebyś zaakceptował jakiś element rzeczywistości to musisz to mieć podane w formie tekstu wyrytego w tablicach lecących z nieba XDD
a to, że w podanym przez ciebie artykule jest jasno napisane, że agnostyk może być ateistą, teistą albo żadnym z nich


@whiteglove: Najwyraźniej nie rozumiesz jak działa wikipedia.

Zdanie które cytujesz nie pochodzi "z wikipedii" tylko z tego artykułu http://racjonalista.tv/agnostyk-czy-ateista/

skoro go cytujesz to zakładam że się z nim zgadzasz. A jeśli nie to zacytuj mi inne źródło które potwierdzi twoje słowa.


@rybsonk: Kolejny.

Wiesz, że wikipedia jest zbiorem różnych
Pobierz
źródło: comment_mZRt9AHAaFwwDV3wDda8eX1k4nBRy7FE.jpg
@Lawrence_z_Arabii: Ateista - odrzuca twierdzenie, że bóg istnieje
Agnostyk - twierdzi, że niemożliwe jest poznanie tego, czy bóg istnieje czy nie
I nie - agnostyk nie musi tak samo traktować teisty i ateisty. Prędzej będzie negatywnie nastawiony do teizmu, ponieważ teiści wierzą w boga mimo braku dowodów/przesłanek, a dla agnostyka ważne jest to, żeby być uczciwym wobec rozumu i intelektu i nie przyjmować rzeczy na wiarę.
Ateista - odrzuca twierdzenie, że bóg istnieje

Agnostyk - twierdzi, że niemożliwe jest poznanie tego, czy bóg istnieje czy nie

I nie - agnostyk nie musi tak samo traktować teisty i ateisty. Prędzej będzie negatywnie nastawiony do teizmu, ponieważ teiści wierzą w boga mimo braku dowodów/przesłanek, a dla agnostyka ważne jest to, żeby być uczciwym wobec rozumu i intelektu i nie przyjmować rzeczy na wiarę.


@veskel: Równie dobrze można powiedzieć, że
musisz być szalenie czarującym człowiekiem


"Lubię czytać książki i jeździć konno"

"Nie masz żadnych dowodów na to że tak jest"

"Eee moi znajomi i rodzina to potwierdzą"

"To nie jest żaden argument"

XD


Nie, ty pisałaś o "katolach" a nie o sobie.

To tak jakbym ja twierdził, że każdy ateista jest idiotą, bo każdy ateista jakiego znam jest głupi.

Nawet jeśli by tak naprawdę było, że wszyscy ateiści w moim otoczeniu to