Wpis z mikrobloga

Czy jest na wypoku bardziej zakompleksiona grupa niż antyteiści, zwani też tu gimboateistami?

Przecież zderzenie się ich mniemania o sobie, z tym co naprawdę sobą reprezentują, miałoby podobną wydajność energetyczną, co zderzenie się materii z antymaterią.

Nawet fani Magicala nie byli tak żałośni, bo nie łączyli swojego debilizmu z uważaniem się za Intellectually Superiororów.

Jak na ludzi którzy uważają się za takich mądrych i inteligentnych, wytwarzają oni cokolwiek biedny lolcontent, polegający na naprzemiennym wypisywaniu baitowych historyjek oraz wpisów wyzywających innych ludzi, a prawdziwych argumentów i dyskusji tam niemal nie uświadczysz.

Fakt, że cała rzesza gimboateistów wierzy w te baity bez dowodów, bo tak im pasuje do ich wizji świata, stawia ich raczej w nizinach, a nie wyżynach intelektualnych.

I tak najlepszy jest ten typ, który udaje tego intellectually superiorora a ciągle przesiaduje na katolickich forach, żeby tamtejsze baity wrzucać na wypok jako dowód na poparcie tezy, że to katolicy są głupi, a nie on XD

No ale wiadomo, zaraz kółko gimboateistycznego głaskania się po siurkach na mnie naskoczy, że to ja jestem debilem a nie oni, bo wyzwiska i baity to naprawdę dowód wielkiej mądrości i inteligencji XDD

A prawda jest taka, że baity i wyzwiska, to są dla większości wypokowych gimboateistów szczyty intelektualnych możliwości, co jest w sumie typowe dla przeważającej części młodzieży w internecie i gimboateiści tu jakoś nie odstają, choć bardzo lubią udawać, że jest inaczej.

A jeśli naprawdę jest inaczej, to proszę "szanownych gimboateistów" o napisanie na tagu #bekazkatoli czegoś, co nie będzie dzikim debilizmem, bądź kopiowaniem tekstów ludzi mądrzejszych od siebie.

#rakcontent #heheszki #gimboateizm #katolicyzm #logika #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_BX4QLX06hesf810PAB2cRyeaGkyoF3UP.jpg
  • 227
@Lawrence_z_Arabii ile szacunku, jaka elokwencja, jaki poziom dyskusji, achhh to za dobre na wypok

Rzeczywiście, prezentujesz poziom 100 razy wyższy od tego w tagu #bekazkatoli ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@whiteglove: Czemu mam szanować kogoś, kto na szacunek nie zasługuje?

Zarówno policjanci jak i bandyci posługują się przemocą, ale na szacunek tylko jedni
no i sobie dorabiasz, ze ateiści to gimboateiści i tracisz czas na ich wyśmiewanie.


@iAmTS: Gdzie sobie dorabiam? Gimboateistami nazywam ludzi, którzy próbują innych nawrócić na ateizm przy pomocy wyzwisk i głupich historyjek, a ateiści to po prostu ludzie nie wierzący w Boga.

A jak są poważne dyskusje to urywasz w połowie albo wklejasz część wpisu z wikipedii ze starym stanowiskiem filozoficznym.


Jakie poważne dyskusje? Potrafisz przytoczyć takie coś?
@Lawrence_z_Arabii: jakiś czas temu rozmawialiśmy o tym czy ateizm jest wiarą. Wydawało się, że przyznałeś parę punktów a widzę, że nadal śpiewasz mantrę. Oczywiście "dobry ateista" to ten który wiary nie krytykuje bo go nie obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jasne, że przytoczone przez ciebie obrazki to wypowiedzi pajaców które wielu, w tym mnie, bo chyba plusowalem, po prostu rozbawiły. Ot takie trollowanie, chociaż pewnie oni robią
jakiś czas temu rozmawialiśmy o tym czy ateizm jest wiarą. Wydawało się, że przyznałeś parę punktów a widzę, że nadal śpiewasz mantrę.


@iAmTS: Wiara w brak istnienia Boga oczywiście jest wiarą, bo na takie coś dowodów brak.

Oczywiście "dobry ateista" to ten który wiary nie krytykuje bo go nie obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


"Dobry ateista" nie wywyższa się ponad teistów, jeśli nie ma na swoje twierdzenia