Wpis z mikrobloga

Czy jest na wypoku bardziej zakompleksiona grupa niż antyteiści, zwani też tu gimboateistami?

Przecież zderzenie się ich mniemania o sobie, z tym co naprawdę sobą reprezentują, miałoby podobną wydajność energetyczną, co zderzenie się materii z antymaterią.

Nawet fani Magicala nie byli tak żałośni, bo nie łączyli swojego debilizmu z uważaniem się za Intellectually Superiororów.

Jak na ludzi którzy uważają się za takich mądrych i inteligentnych, wytwarzają oni cokolwiek biedny lolcontent, polegający na naprzemiennym wypisywaniu baitowych historyjek oraz wpisów wyzywających innych ludzi, a prawdziwych argumentów i dyskusji tam niemal nie uświadczysz.

Fakt, że cała rzesza gimboateistów wierzy w te baity bez dowodów, bo tak im pasuje do ich wizji świata, stawia ich raczej w nizinach, a nie wyżynach intelektualnych.

I tak najlepszy jest ten typ, który udaje tego intellectually superiorora a ciągle przesiaduje na katolickich forach, żeby tamtejsze baity wrzucać na wypok jako dowód na poparcie tezy, że to katolicy są głupi, a nie on XD

No ale wiadomo, zaraz kółko gimboateistycznego głaskania się po siurkach na mnie naskoczy, że to ja jestem debilem a nie oni, bo wyzwiska i baity to naprawdę dowód wielkiej mądrości i inteligencji XDD

A prawda jest taka, że baity i wyzwiska, to są dla większości wypokowych gimboateistów szczyty intelektualnych możliwości, co jest w sumie typowe dla przeważającej części młodzieży w internecie i gimboateiści tu jakoś nie odstają, choć bardzo lubią udawać, że jest inaczej.

A jeśli naprawdę jest inaczej, to proszę "szanownych gimboateistów" o napisanie na tagu #bekazkatoli czegoś, co nie będzie dzikim debilizmem, bądź kopiowaniem tekstów ludzi mądrzejszych od siebie.

#rakcontent #heheszki #gimboateizm #katolicyzm #logika #bekazpodludzi
L.....i - Czy jest na wypoku bardziej zakompleksiona grupa niż antyteiści, zwani też ...

źródło: comment_BX4QLX06hesf810PAB2cRyeaGkyoF3UP.jpg

Pobierz
  • 227
  • Odpowiedz
Ale się nie udowadnia, że czegoś nie ma, bo to absurd. Zawsze trzeba wychodzić z takiego założenia i ewentualnie udowadniać, że coś istnieje.


@PilariousD: Udowadniać to trzeba naukowe tezy, a nie kwestie religijne gdzie chodzi o WIARĘ. Jeden wierzy, drugi nie, a jak dla jakiegoś gimboateusza to powód do wylewania gówna w internecie to tylko świadczy o jego poziomie xD

Najzabawniej jak #bekazkatoli kręcą przedstawiciele tolerancyjnej #
  • Odpowiedz
@Kupojadek: jeśli serio jesteś zainteresowany tym tematem (tak jak ja kiedyś) i nie przekonuje Cię żaden argument na wykopie to polecam te wykłady, osobiście mnie argumenty całkowicie otworzyły oczy na pewne fakty. Polecam (są napisy PL):
sorek - @Kupojadek: jeśli serio jesteś zainteresowany tym tematem (tak jak ja kiedyś)...
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Ludzie, którzy nie chcą podejmować takich dyskusji, po prostu nie mogą zrozumieć skąd ktoś ma taki a nie inny pogląd, a sami boją się, że wyjdą na głupich nie mogąc poprzeć swoich przekonań, bo sami nie wiedzą w co wierzą (lub nie)
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Ale wiesz, że reprezentujesz dokładnie ten sam typ człowieka?
Wymyśliłeś sobie jakąś grupę, prostacko generalizując przypisałeś jej wybrane przez siebie cechy i starasz się ją zdyskredytować jakbyś pisał o konkretnej osobie. Nawet nie wiem o co tutaj tak właściwie chodzi. Co cię tak strasznie oburzyło, jakieś konkretne przypadki? Znalezisko czy wpis na mirko? Kto się uważa za takich mądrych i inteligentnych, kto wytwarza cokolwiek biedny lolcontent? Jacyś "gimboateiści" xD

Piszesz, że w tych baitowych historyjkach nie uświadczysz prawdziwych argumentów i dyskusji - a jakież to prawdziwe argumenty i dyskusje reprezentuje twój wpis? Prostackie szufladkowanie, dyskredytacja i kompletnie nic poza tym. No bo o czym tu gadać, o jakichś wymyślonych "gimboateistach" i jacy to oni nie są #!$%@?? No faktycznie inteligentna odmiana od kolejnego wysrywu gimboateuszy jacy to katole nie są #!$%@? xD
Jeśli chodzi o typa przesiadującego na katolickich forach i wrzucającego wybrane tematy to przecież gościu jest górnikiem w kopalni beki - co w tym złego? Nie jego wina, że tam się przewijają takie
  • Odpowiedz
@SiNoSiNo Problem w tym, że tę *WIARĘ* wielu traktuje jako fakt i próbuje przekonywać innych czy też wpływać na otoczenie. W takim wypadku, jeśli Twoja *WIARA* ma mieć wpływ na moje życie, to już jest coś nie tak. Także, skoro to tylko *WIARA* to czemu ma wpływ na prawo? Czemu coś, co nie jest udowodnione ma być podstawą do zakazywania np. antykoncepcji?
  • Odpowiedz
Czy jest na wypoku bardziej zakompleksiona grupa niż antyteiści, zwani też tu gimboateistami?


@Lawrence_z_Arabii: I #!$%@? i gimboateusze są debilami i nie ma sensu nad tym rozprawiać. Normalni ludzie zajmują się swoim życiem, mając w pompce co inni sądzą o istnieniu bądź nieistnieniu istot boskich. A już na pewno nie zakładają że którakolwiek ze stron jest gorsza/lepsza.
Pozdrawiam, heretyk bez kija w dupie.
  • Odpowiedz
@neilran: W sumie jednym z argumentów Dawkinsa przeciw religiom, było to, że dają one przyzwolenie na fantyków. Jak pokazała historia oraz w mniejszym stopniu wywody antyteistów na wykopie, może to być także arnument przeciw ateizmowi :D
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Jedno w tej dyskusji jest smutne. Niektórzy starają się wyjść na tych umiarkowanych i obiektywnych i mówią, że "obie grupy są siebie warte". Nawet jeśli to prawda, to te osoby nie zauważają, że skala działalności jednej grupy jest znacznie większa. Mówię tu o grupie atakującej wierzących.
  • Odpowiedz