Wpis z mikrobloga

Czy jest na wypoku bardziej zakompleksiona grupa niż antyteiści, zwani też tu gimboateistami?

Przecież zderzenie się ich mniemania o sobie, z tym co naprawdę sobą reprezentują, miałoby podobną wydajność energetyczną, co zderzenie się materii z antymaterią.

Nawet fani Magicala nie byli tak żałośni, bo nie łączyli swojego debilizmu z uważaniem się za Intellectually Superiororów.

Jak na ludzi którzy uważają się za takich mądrych i inteligentnych, wytwarzają oni cokolwiek biedny lolcontent, polegający na naprzemiennym wypisywaniu baitowych historyjek oraz wpisów wyzywających innych ludzi, a prawdziwych argumentów i dyskusji tam niemal nie uświadczysz.

Fakt, że cała rzesza gimboateistów wierzy w te baity bez dowodów, bo tak im pasuje do ich wizji świata, stawia ich raczej w nizinach, a nie wyżynach intelektualnych.

I tak najlepszy jest ten typ, który udaje tego intellectually superiorora a ciągle przesiaduje na katolickich forach, żeby tamtejsze baity wrzucać na wypok jako dowód na poparcie tezy, że to katolicy są głupi, a nie on XD

No ale wiadomo, zaraz kółko gimboateistycznego głaskania się po siurkach na mnie naskoczy, że to ja jestem debilem a nie oni, bo wyzwiska i baity to naprawdę dowód wielkiej mądrości i inteligencji XDD

A prawda jest taka, że baity i wyzwiska, to są dla większości wypokowych gimboateistów szczyty intelektualnych możliwości, co jest w sumie typowe dla przeważającej części młodzieży w internecie i gimboateiści tu jakoś nie odstają, choć bardzo lubią udawać, że jest inaczej.

A jeśli naprawdę jest inaczej, to proszę "szanownych gimboateistów" o napisanie na tagu #bekazkatoli czegoś, co nie będzie dzikim debilizmem, bądź kopiowaniem tekstów ludzi mądrzejszych od siebie.

#rakcontent #heheszki #gimboateizm #katolicyzm #logika #bekazpodludzi
L.....i - Czy jest na wypoku bardziej zakompleksiona grupa niż antyteiści, zwani też ...

źródło: comment_BX4QLX06hesf810PAB2cRyeaGkyoF3UP.jpg

Pobierz
  • 227
  • Odpowiedz
kto tak powiedział?


@whiteglove: Logika, która twierdzi, że nie da się być jednocześnie agnostykiem (kimś kto traktuje tak samo ateistów jak teistów) i nieagnostykiem.

Jednak widzę, że logika jest ci obca.
  • Odpowiedz
no to udowodnij twierdzenie, że dziś nie myślałeś o zgwałceniu przedszkolaka


@rybsonk: Po co mam udowadniać?

Jeśli tak twierdzisz, to ty musisz to udowodnić, a jeśli tak nie twierdzisz, to nie ma co udowadniać.
  • Odpowiedz
kto tak powiedział?


@whiteglove: Logika, która twierdzi, że nie da się być jednocześnie agnostykiem (kimś kto traktuje tak samo ateistów jak teistów) i nieagnostykiem.

Jednak widzę, że logika jest ci obca.
@Lawrence_z_Arabii Źródłoooooo, podaj jakieś źródło, bo ja też mogę sobie na wszystko odpowiadać "logika" i elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pokaż mi taką definicję słowa agnostyk


@rybsonk:

[Agnostycyzm (stgr. ἄγνωστος α- a-, bez + γνώσις gnōsis, wiedzy; od gnostycyzmu) – pogląd filozoficzny, według którego obecnie
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Robisz k.. z logiki i tyle. Na podstawie kilku wpisów generalizujesz i dorabiasz twierdzenie.

A jeśli naprawdę jest inaczej, to proszę "szanownych gimboateistów" o napisanie na tagu #bekazkatoli czegoś, co nie będzie dzikim debilizmem, bądź kopiowaniem tekstów ludzi mądrzejszych od siebie.

Proszę: https://www.wykop.pl/wpis/31818085/tak-mnie-teraz-naszlo-w-szkole-juz-chyba-w-podstaw/
Zwykłe rozważania (napisane 23h temu) bez obrażania i debilnych argumentów. Rozumiem, że z racji znalezienia kontrprzykładu można uznać, że obaliłem Twoją hipotezę?
  • Odpowiedz
to tak nie działa


@rybsonk: Owszem, działa. Teiści twierdzą, że podstawą wszechświata jest jakaś wyższa siła, a ateiści twierdzą że u podstawy wszechświata nie ma żadnej siły wyższej.
  • Odpowiedz