Wpis z mikrobloga

Czy jest na wypoku bardziej zakompleksiona grupa niż antyteiści, zwani też tu gimboateistami?

Przecież zderzenie się ich mniemania o sobie, z tym co naprawdę sobą reprezentują, miałoby podobną wydajność energetyczną, co zderzenie się materii z antymaterią.

Nawet fani Magicala nie byli tak żałośni, bo nie łączyli swojego debilizmu z uważaniem się za Intellectually Superiororów.

Jak na ludzi którzy uważają się za takich mądrych i inteligentnych, wytwarzają oni cokolwiek biedny lolcontent, polegający na naprzemiennym wypisywaniu baitowych historyjek oraz wpisów wyzywających innych ludzi, a prawdziwych argumentów i dyskusji tam niemal nie uświadczysz.

Fakt, że cała rzesza gimboateistów wierzy w te baity bez dowodów, bo tak im pasuje do ich wizji świata, stawia ich raczej w nizinach, a nie wyżynach intelektualnych.

I tak najlepszy jest ten typ, który udaje tego intellectually superiorora a ciągle przesiaduje na katolickich forach, żeby tamtejsze baity wrzucać na wypok jako dowód na poparcie tezy, że to katolicy są głupi, a nie on XD

No ale wiadomo, zaraz kółko gimboateistycznego głaskania się po siurkach na mnie naskoczy, że to ja jestem debilem a nie oni, bo wyzwiska i baity to naprawdę dowód wielkiej mądrości i inteligencji XDD

A prawda jest taka, że baity i wyzwiska, to są dla większości wypokowych gimboateistów szczyty intelektualnych możliwości, co jest w sumie typowe dla przeważającej części młodzieży w internecie i gimboateiści tu jakoś nie odstają, choć bardzo lubią udawać, że jest inaczej.

A jeśli naprawdę jest inaczej, to proszę "szanownych gimboateistów" o napisanie na tagu #bekazkatoli czegoś, co nie będzie dzikim debilizmem, bądź kopiowaniem tekstów ludzi mądrzejszych od siebie.

#rakcontent #heheszki #gimboateizm #katolicyzm #logika #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_BX4QLX06hesf810PAB2cRyeaGkyoF3UP.jpg
  • 227
Jak dla mnie nie umiesz sam odnieść się z jakimkolwiek rzeczowym argumentem, a przede wszystkim nie umiesz się odnieść do czegokwiek, co jest przeciwko twoim poglądom.


@GoplanaLodz: Tyle, że ja odniosłem się rzeczowym argumentem poprzez porównanie poziomu intelektualnego Czechów i Estończyków z poziomem ateizacji ich społeczeństwa, a ty podałaś przykład jakichś swoich znajomych, co nie jest żadnym argumentem.

Na przykład dałam dwa przypadki które rozumiem i które nie prezentują sobą gimbokatolizmu,
Jak ja uwielbiam takie myślenie: widziałem debila ateistę- ateiści to debile, albo: widziałem debila katolika- katolicy to debile. Ta cała dyskusja to jest poziom gimbazy i obie wojujące strony są siebie warte.


@witampanstwa: Swoją drogą zabawne, że gimboateiści wykorzystują twój komentarz do uprawiania żałosnego Damage Controll, choć stwierdza on, że nie są oni w niczym lepsi od najgłupszych katolików, a zaraz potem idą wyzywać wszystkich katolików od debili.

Tylko udowadniają oni
przeczytałem i zobaczyłem mnóstwo takich "dyskusji". Nie zaobserwowałem żadnego argumentu za istnieniem boga. Jak znasz jakiś, jakikolwiek pierwszy z brzegu to zarzuć.


@Kupojadek ale właśnie w całej tej dyskusji (o istnieniu Boga) jest taki problem, że ani dowodów na istnienie nie ma, ani na nieistnienie. Wierzący wierzą, natomiast gimboateusze na siłę starają się wymusić na nich dowody.

Tutaj ciekawa ankieta pokazująca jak się rozkłada w co wierzą Mirki.
https://www.wykop.pl/wpis/30955941/udalo-mi-sie-juz-sporzadzic-wyniki-ankiety-%C2%BA-%CA%96-/
40% deklaruje się
ja bardzo szanuję ludzi wierzących, natomiast śmieszy mnie modlenie się do Boga zamiast usiąść do książek i nauczyć się do tej matury xD


@whiteglove: a skąd przekonanie że oni się nie uczą tylko czekają na "rękę Boga"? Można się uczyć a w przerwie iść do kościoła. Jedno nie przeczy drugiemu. Zamiast przyznać się że popłynęłaś dalej się pograżasz walcząc ze swoją wymyśloną wizją katolika.
@SiNoSiNo: Niestety tych wykopowych ankiet nie można brać poważnie.W okolicy Wielkanocy też była ankieta(dostępna przez bodajże tydzień) - u wierzących przyrost był normalny na początku a potem całkowicie zastopował, natomiast u ateistów z kilku-kilkunastu procent zrobiło się ponad 30% z czego większość tuż przed końcem ankiety. Specjalnie odświeżałem i patrzyłem liczbę głosów, wyglądało tak jakby po kilka osób siedzieli i cały czas nabijali wynik ateistom - w 10 minut dochodziło po
A prawda jest taka, że baity i wyzwiska, to są dla większości wypokowych gimboateistów szczyty intelektualnych możliwości, co jest w sumie typowe dla przeważającej części młodzieży w internecie i gimboateiści tu jakoś nie odstają, choć bardzo lubią udawać, że jest inaczej.


@Lawrence_z_Arabii: nie dość, że oczywiście uprawiasz typowy "cherry picking" oraz obrzydliwe generalizowanie to jeszcze robisz DOKŁADNIE to samo robiąc takie wpisy. Serio jesteś aż tak ślepy na swoje zachowanie?

Dlaczego
@ediz4 bardzo lubię, jak ludzie dyskutując dopowiadają sobie rzeczy, które nie zostały nigdy wypowiedziane <3 Zabawna jest dla mnie po prostu wizja Boga, który nie daje #!$%@? o wojny na świecie i mordowanie niewinnych ludzi, za to ma się zajmować czyjąś pomyślnością na teście XD jestem agnostyczką, nie ateistką i ten chrześcijański Bóg kompletnie do mnie nie przemawia.
@whiteglove:

bardzo lubię, jak ludzie dyskutując dopowiadają sobie rzeczy, które nie zostały nigdy wypowiedziane...

i co niby zmyśliłem?

modlenie się do Boga zamiast usiąść do książek...


Zabawna jest dla mnie po prostu wizja Boga, który nie daje #!$%@? o wojny na świecie i mordowanie niewinnych ludzi, za to ma się zajmować czyjąś pomyślnością na teście XD jestem agnostyczką, nie ateistką i ten chrześcijański Bóg kompletnie do mnie nie przemawia....

A dla
Może cię zaskoczę, ale niewierzący są tak samo ograniczeni jak wierzący pod względem intelektu.

A ja jakoś nie słyszałem o wybitnych osiągnięciach naukowych Czech i Estonii, które wybijałyby się ponad resztę państw z naszego regionu, choć wśród Czechów i Estończyków jest więcej ateistów niż wśród Polaków katolików.


@Lawrence_z_Arabii: zapomniałeś o kontroli, czyli wyłączeniu pozostałych czynników (rozmiar populacji, ilość i jakość uczelni, średnie IQ [z uwzględnieniem tego, że IQ nie jest doskonałym
nie dość, że oczywiście uprawiasz typowy "cherry picking"


@4kroki: To ty będziesz uprawiał cherry picking jeśli będziesz twierdził że wypokowi gimboateiści mają rozum.

Ja przejrzałem wszystkie ich wpisy na 3 dni do tyłu i żadnego rozumu nie znalazłem, więc większość jest taka jak napisałem.

oraz obrzydliwe generalizowanie to jeszcze robisz DOKŁADNIE to samo robiąc takie wpisy. Serio jesteś aż tak ślepy na swoje zachowanie?


Jak takie same?

Ja piszę o czymś