Wpis z mikrobloga

#4konserwy #korwin #bekazpodludzi #moderacjacontent
Witam, wczoraj nagłośniłem "polowanie" jakiegoś moderatora na mnie. Usunął mi posta komentarz z tagu tinder. Posta sprzed kilku dni... więc ktoś ewidentnie tutaj urządza sobie polownko. Akurat w czasie gdy napisałem także iż w moderacji siedzi bojówka polityczna gnojąca każdego nielewomyślnego. PRzypadkowy przypadek a powów kasowania postó tak wyciągnięty z dupy, że muszą usuwać te posty bo to kompromitacja totalna.

Teraz dostałem groźbe od moderacji, że TO NAGŁOŚNIENIE jest traktowane jak powód do ZABLOKOWANIA KONTA no bo UWAGA, POWIELAM PONOWNIE TREŚĆ wykasowaną POD POWODEM INNE. Czyli na forum panuje już taka CENZURA, że nie wolno innym użytkownikom powiedzieć, że moderacja bezpodstawnie im usuwa wysokoplusowane posty.... bo inaczej BAN

SCREEN z POWODEM wykasowania posta by pokazać MANIPULACJE pseudoModów, jest taktowany jako naruszenie regulaminu. CZAICIE TO?
5.....a - #4konserwy #korwin #bekazpodludzi #moderacjacontent
Witam, wczoraj nagłośn...

źródło: comment_nrg2YdNbcWdyQplPqgUyEZZpWGGmI8aE.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@MattJedi: Nic nie odpiszą bo już poprzednio mnie olewali przy tych zgłoszeniach. Siedzi sobie bojówka fanatyków w moderacji i są obiektywni inaczej.

Grożą mi zablokowaniem konta bo zrobiłem to co 100% userów pod tagiem #mderacjacontent czyli wstawilem screena z powodem/uzasadnieniem moderatora

No beka.
  • Odpowiedz