Wpis z mikrobloga

Facet po dlugim zwiazku wyciagnie refleksje, zacznie o siebie bardziej dbac, przez dlugi czas ciezko mu pomyslec o kims innym, wie ze seks z byle kim nic mu nie da, ogolnie dostanie mega motywacyjnego kopa w dupe, zeby zmienic zycie a jednoczesnie cierpi dlugi czas
Kobieta po dlugim zwiazku szuka atencji u kazdego bolca, ktory sie nia zainteresuje, w ogole nie czuje, ze musi cos zmienic w zyciu, da kazdemu byle by poczuc sie atrakcyjna a jednoczesnie potrafi #!$%@? kilka lat zycia w kosz w kilka sekund i miec #!$%@?
O #!$%@? tu chodzi ziemia ty #!$%@? xD
#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 22
Facet po dlugim zwiazku wyciagnie refleksje,


@share: gówno prawda

zacznie o siebie bardziej dbac


@share: gówno prawda

przez dlugi czas ciezko mu pomyslec o kims innym


@share: gówno prawda

wie ze seks z byle kim nic mu nie da


@share: XDDDDDD something something #divyzwykopem XDDDD

jednoczesnie cierpi dlugi czas


@share: gówno prawda

szuka atencji u kazdego bolca


@share: gówno prawda

w ogole nie czuje, ze musi
@Richard_Bachman: oceniam z perspektywy swojej, znajomych i wielu historii, ktore tu czytalem, wiadomo ze to nie jest zawsze tak samo ale w wiekszosci przypadkow wlasnie tak to wyglada, oczywiscie jest to rowniez opis zwiazku, w ktorym obie strony sie kochaly chociaz przez jakis czas
Facet po dlugim zwiazku wyciagnie refleksje, zacznie o siebie bardziej dbac, przez dlugi czas ciezko mu pomyslec o kims innym, wie ze seks z byle kim nic mu nie da, ogolnie dostanie mega motywacyjnego kopa w dupe, zeby zmienic zycie a jednoczesnie cierpi dlugi czas


@share: Przecież właśnie o to chodzi, żeby po rozstaniu facet pobzykał jakieś łatwe panny. To najlepsze lekarstwo żeby nie cierpieć i szybko zapomnieć. Szybko złapać "wiatr
@share mnie to przerazaja te rozowe ktore po zwiazku czy tam same z siebie postanawiaja przejsc calkowita transformacje łącznie ze sposobem myslenia. W zamysle ma to je uczynic lepszym oraz bardziej interesujacym czlowiekiem a ja nie wiem czemu ale tylko patrze czy ten sztuczny twór za chwile runie sam czy padnie razem z pierwszym wiatrem..
@share z jednej strony się zgodzę, a z drugiej nie. Ja np. z rocznego związku, który był takim pierwszym poważnym sporo wyciągnąłem, wiem co robiłem nie tak, jakim debilem byłem itd. i w następnym chciałbym to zmienić. Co prawda to prawda, ciężko jest się facetowi pozbierać, wiem to z własnego doświadczenia. Moim zdaniem jest mniejszy odsetek facetow-aktorow, którzy na prawdę kochają, a nie grają że kochają.
Ja też uważam że seks z
@share obale twoje rozumowanie mam kolegę co po 5 latach związku zaczął ruchać wszytko co popadnie. Ciągle gadał o innych dupach jak był w związku a jak ostatecznie się rozstali to nic go nie powstrzymało.. nie wiem ile już ma na liczniku ale sporo bo często się chwali wysyła foty na dowód itp Do tego ma dwie dziewczyny teraz jedną która zaakceptowała jego seksoholizm i jest z nim w "związku" 4 lata
@share: how true
Od 3 miesiecy jest za mna 8 letni zwiazek.
Dieta mocno, silownia, dbanie o cere 100%, nauka drugiego jezyka obcego, inwestycje.
Moja byla po miesiacu ustawila status ze jest z nowym bolcem w zwiazku xD