Wpis z mikrobloga

Przez urodzenie się człowiekiem przegrałem w życie. Gdybym urodził się tygrysem, to albo bym regularnie dostawał żarcie w zoo + ruchał wszystkie tygrysice, które by ze mną były na wybiegu, albo byłbym największym #!$%@? na wolności, wszyscy by się mnie bali i też bym ruchał jak chcę.
Niestety, urodziłem się marnym człowiekiem i czeka mnie wieczna samotność.
#przegryw #stulejacontent #tinder #zwiazki #seks
  • 22
@Sarza01: W ciągu 3.5 miesiąca noob gainsów dołożyłem całe 5kg na przysiad (z 15kg gryfu do 20kg), z martwym do teraz mam problem z trzymaniem pleców i ciężar też stoi. Jak tu nie mówić, że jestem genetic loser?
Jakbym chciał być wielkim #!$%@?, to musiałbym mieć minimum 196cm, mieć długie obojczyki i szeroki rozstaw żeber, żebym nie mógł się w drzwiach zmieścić.
@becauseimbatman: moj start ta dekadę temu jak miałem 18 lat: 70kg 188. Czy to jest #!$%@? dobry gen? 2 lata #!$%@? zanim cokolwiek było widać. Rok temu 95kg i płaski brzuch. Ale to sa lata pracy, to nie było ani łatwe, ani proste, ani przyjemne. I urwałem biceps - operacja, rok bez ćwiczeń. Człowieku, życie to jest pasmo porażek, gowno w którym musisz rzeźbić. Ale masz szukać SPOSOBÓW nie wymówek jeśli
@becauseimbatman: pewnie wyda ci sie to niezrozumiałe ale z tak małym ciężarem kazdy ma problem ze stabilizacją. Dopiero jak dołożysz to będziesz w stanie sie dobrze spiąć. Także dołóz i nie #!$%@? że nie zrobisz przysiadu z chociaz 40kg
@alfka: przynajmniej jego sproszkowane kości krazyłyby w penisach tysięcy chinczykow wzmacniających w ten sposób potencje znalazłby sie w większej ilosci kobiet niż całe mirko razem wziete