Wpis z mikrobloga

#gry #pcmasterrace #nintendoswitch #playstation #gownowpis

XD #!$%@?ą mnie te ceny na konsolach. A tymczasem na PC starsze gry można dorwać dosłownie za grosze. Jak widzę takie gry na steam po 50-60 pln to aż się miło kupuje. A w PL to oczywiście chlew obsrany gównem z cenami nowości. A jak na steam jest za drogo to się leci na kinguin czy podobne i urywasz jeszcze 30-50% z ceny. A jak i to nie pomoże to jest sklep rarbg w którym każdego stać
Pobierz d.....o - #gry #pcmasterrace #nintendoswitch #playstation #gownowpis 

XD #!$%@?ą m...
źródło: comment_3e4ntOYJah1HwTRGlZdAQCce16FZ2UwC.jpg
  • 43
@belzebubek6: Po co miałbym sprzedawać jak po pierwsze wyrwę na promocji tanio a po drugie niech sobie siedzi jakbym chciał kiedyś zagrać znowu. Dawniej tak robiłem jak byłem konsolowcem że wymieniałem i sprzedawałem ale wtedy mnie nie było stać. Teraz mogę przełknąć wydatek. Poza tym te najbardziej hypowane gry na konsole to są strzały na jeden raz np. Uncharted czy nawet God of War. Przejdziesz raz i tyle tego, nie dziwne
@belzebubek6: Są dema na steam. I są piraty. Wczoraj ściągnąłem sobie Ys 8 i Tales of Berseria bo miałem ochotę na jrpg. Napaliłem się na Ys bo strasznie chwalili że dobre. Odpaliłem ale grę #!$%@?ło po paru minutach, potem doczytałem że port jest słaby i są problemy. Pograłem trochę w ToB i gierka bardzo dobra się okazała i jako że lubię tą serię to sobie kupiłem oryginała na steam po czym
@Terem: Porządną kartę która dźwignie 99% gier kupisz dużo taniej jak 2k. Reszta podzespołów jest wliczona w życie bo kompa się ma tak czy tak. Załóżmy budżet 2k - karta 1.3k i zostaje 700pln na gry. Za 700 pln kupisz dużo więcej gier na kompa niż na konsolę. A tak to masz konsola 1.3k, zostaje 700 i co masz? 3 gry za to?