Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: o tak usprawiedliwiaj sobie że te zróżnicowane kulturowo i płciowo beztalencia z calarts robią niby dużo lepiej wyglądające bajki

im się po prostu nie opłaca wysilać bo gównażeria wychowana na #!$%@? filmikach o elsie i spajdermenie na youtube ma wykrzywione poczucie estetyki, a jak potrzebna jest bardziej wyrafinowana scena typu opening nowych atomówek to jest outsorcowane do japonii
o tak usprawiedliwiaj sobie że te zróżnicowane kulturowo i płciowo beztalencia z calarts robią niby dużo lepiej wyglądające bajki


@tomasz_terka_i_przyjaciele: O tak zaczyna się. Aż tak cię uraził mój komentarz? To tylko kreskówki.

im się po prostu nie opłaca wysilać bo gównażeria wychowana na #!$%@? filmikach o elsie i spajdermenie


Nie wiem czy jesteś ignorantem czy nie ale kiedyś też solidnie oszczędzali na animatorach czy nawet fabule. Stąd 95% bajek Disneya
niemnniej bajki dla mnie teraz są niesamowicie sztuczne.


@tomasz_terka_i_przyjaciele: Weź pod uwagę, że (chyba) dorosłeś (nie wiem ile masz lat). O ile nam bajki się wydają obrzydliwe, tak jak pisałem wyżej są dużo płynniejsze i lepiej zaanimowane niż nasze bajki. Ja też nie jestem fanem tego nowego "flashowego" stylu, ale realnie widzę, że są dużo płynniejsze.

PS też nie oglądam obecnie bajek (po za okazjonalnie japońskimi pełnometrażówkami), jedyne co przeglądałem to