Wpis z mikrobloga

@chamskietechno: interesuje się prawem (oprócz gałęzi która wykorzystuje w pracy), szeroko polityką i gospodarką. Często czytam o nowinkach technologicznych. Prócz powyższego bawię się trochę w surwiwal. Żeby tego było mało bardzo jara mnie astronomia i teorie naukowe związane z tym. Staram się jeździć rowerem 3 razy w tygodniu, kiedyś trenowałem kolarstwo i tak zostało do dzisiaj.
@Nidor: Chodzi o to ze w wiekszosci jesli facet mowi motoryzacja to znaczy ze interesuje sie autami, jezdzi na zloty, moze fotografuje albo odrestaurowyje w garazu auto.
Kobita jak pisze kosmetyki to przewaznie chodzi o uzywanie.
@diarrhoea

Oczywiście, film który oglądasz po raz 3 z rzędu nie jest ciekawy jak za pierwszym razem. Poza tym, te "zainteresowanie" kosmetykami ogranicza się do pryskania się nimi, a nie jak powstają, z czego się składają itd. W sumie nie powinno się tego rozważać w kategorii hobby. No spytaj się laski o te "zainteresowanie", proszę cię. Wymienią ci jakieś psikadła które ładnie pachną i tyle na ten temat.

Czyli każdy podróżnik, wędkarz,
@chamskietechno: potrafię zrobić wszystko sam - rysunek, napisać wiersz, zagrać piosenkę [na gitarze, keyboardzie], wyremontować sam mieszkanie od początku do końca, tak samo samochód, zrobić gitarę elektryczną od początku do końca wg własnego pomysłu, zrobić stolik z kawałka samochodu itd itp. może być?
Chodzi o to ze w wiekszosci jesli facet mowi motoryzacja to znaczy ze interesuje sie autami, jezdzi na zloty, moze fotografuje albo odrestaurowyje w garazu auto


@loczyn: Proszę cię. Pasja do motoryzacji u większości tutejszych niebieskich ogranicza się do przeglądania zdjęć w internecie, analogicznie mało która kobieta jeździ na zjazdy i kursy, tylko właśnie interesuje się używaniem kosmetyków. Nie różni się niczym, ale niby poważniej brzmi, ot xD Z myciem okien
@LittleWhite:

Oczywiście, film który oglądasz po raz 3 z rzędu nie jest ciekawy jak za pierwszym razem. Poza tym, te "zainteresowanie" kosmetykami ogranicza się do pryskania się nimi, a nie jak powstają, z czego się składają itd. W sumie nie powinno się tego rozważać w kategorii hobby. No spytaj się laski o te "zainteresowanie", proszę cię. Wymienią ci jakieś psikadła które ładnie pachną i tyle na ten temat.


Nooo nie zawsze.
@chamskietechno:

- Budowanie dronów
- Pilotowanie dronów które zbuduje, latanie fpv, nagrywanie i montaż wideo
- Kiedyś bawiłem się w fotografię, ale wolę ruchomy obraz
- Mechanika w takim luźnym znaczeniu - naprawianie i grzebanie w różnych maszynach
- Fizyka z naciskiem na tą związaną z astronomią i zjawiskami zachodzącymi w przestrzeni kosmicznej
- Dietetyka
- Teorie na temat różnych form aktywności fizycznej i tego jak wpływają na organizm oraz na
@diarrhoea

Nooo nie zawsze. Ale w takim razie, każdy fan piwa kraftowego czy np. wina, który się interesuje alko, to nie ma hobby, bo sam wina nie robi? Poza tym, ludzie zainteresowani kosmetykami (tak, mężczyźni tez się czasem nimi interesują, chociaż rzadko) głównie patrzą na skład i proces produkcyjny. Zdarzają się nawet ludzie, którzy np. kolekcjonują opakowania po kosmetykach ¯_(ツ)_/¯ - dla mnie, hobby jak hobby.


Źle mnie zrozumiałeś. Nie chodzi o
@chamskietechno ja tam lubię podróżować (nie tylko palcem po mapie) i gotować próbując nowrych smaków (ostatnio strusia np.). Prócz tego standardowo: rower (już mniej, ale Zalew Szczeciński dookoła objechalem), konsole, Lego, do niedawna trochę GSM, ostatnio też w renowację (chociaż to może zbyt duże słowo) mebli się bawię. Takie tam.
@LittleWhite:
Ok :)

Ale powiem szczerze - nadal się nie zgadzamy w tym, że kobiety mają tyle samo pasji co mężczyźni :P
Np. moja poprzednia współlokatorka - dla osób które jej nie znają, to blondi (naturalny blond + wielkie cycki + lubiła się ubrać bardziej wyzywająco, więc od razu sprawia z wyglądu wrażenie słodkiej idiotki) która tylko imprezuje (chlała sporo, i co tydzień). Natomiast kochała też teatr (i to tak mocno
@chamskietechno: Fotografia, podróże(ale nie egipt all inclusive. do teraz mam zaliczonych 35 krajów) historia sztuki, marketing, psychologia, komiksy, fantastyka, piszę artykuły i recenzje, robię cosplay i takie tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)