Wpis z mikrobloga

@chamskietechno Gitara, pianino, grafika 3d, astronomia, fizyka kwantowa, ogólnie dążenie do poznania powstania swiata i poszerzanie horyzontów, muzyka (czyli uczenie się jej i tworzenie). Było by tego więcej, ale mnie finanse hamują.

Motoryzacja nie może byc zainteresowaniem/hobby? Aby zbudowac taki samochód trzeba znac się na motoryzacji, włożyć mnóstwo kasy i pracy
H.....s - @chamskietechno Gitara, pianino, grafika 3d, astronomia, fizyka kwantowa, o...

źródło: comment_cWdNNDBRiJl7eAh0TqastbNHvo2v5UCN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@chamskietechno Na przykład motoryzacja. Jest to szeeeeeeeeerokie pojęcie i nie sprowadza się po prostu do lubienia samochodów. Każdy ma inne ulubione marki, typ samochodu, przeznaczenie (grip, drift, drag, pickupy czy po prostu ładne i szybkie samochody), wygląd (agresywny czy może coś bardziej subtelnego), rodzaj silnika (V6, V8, V10, VR6, R5 itd.). Dużo prawdziwych pasjonatów motoryzacji ma umiejętności mechaniczne, starają się sami pracować nad samochodem i kierowca jeżdżący z pasji jest kierowcą który
  • Odpowiedz
@File_not_found: Byłem na kilku zlotach (sam nie mam auta zabytkowego, ale kolega ma kilka) i atmosfera bardzo przyjemna, mega kulturalni ludzie na poziomie. Ale jak byłem raz na zlocie Hondy w Krakowie, to obstawiam, że Karyny gadające o makijażu mają więcej do powiedzenia i są bardziej kulturalne :)
  • Odpowiedz
@LittleWhite: Ale patrząc tak po ludziach ze stuidów (czyli dwa lata temu, wątpię by coś się zmieniło) to hobby 90% ludzi (kierunek z obłożeniem 99% mężczyzn) to piwo i seriale (niekoniecznie nawet dobre)
  • Odpowiedz
@diarrhoea

@LittleWhite: Ale patrząc tak po ludziach ze stuidów (czyli dwa lata temu, wątpię by coś się zmieniło) to hobby 90% ludzi (kierunek z obłożeniem 99% mężczyzn) to piwo i seriale (niekoniecznie nawet dobre)


Studenci to zwykle ludzie którzy studiują dla właśnie "studenckiego życia" czyli imprezowania. Pasjonaci na studiach siedzą w książkach z przedmiotów które ich interesują i dlatego nieczęsto masz z nimi do czynienia. To są ludzie, którzy nie są
  • Odpowiedz
@chamskietechno: o wreszcie ktos to napisal i sprawa sie wyjasnila. Juz myslalem ze tylko ja jakis popie*dolony jestem, ze nie mam takich ciekawych zainteresowac jak 'wiekszosc' tutaj. Jak kogos interesuje skladanie origami na czas lecac na spadochronie to czyni go kims o bardziej interesujacej osobie? Juz widze jak innych to interesuja i marza o sluchaniu na ten temat 24/7 Stuleje nadal nie moga pojac ze mozna gadac o czym innym niz
  • Odpowiedz
@chamskietechno: Ja lubię sobie posłuchać dobrej muzyczki, głównie alternatywy lat 90., i zespołów takich jak Slint, Modest Mouse, Blur, Radiohead, Pavement, Built to Spill czy My Bloody Valentine. Poza tym bardzo długo interesowałem się szeroko pojętą kinematografią światową, głównie filmami jakichś nudnych europejskich snobów pokroju Tarra czy Antonioniego, ale ostatnio entuzjazm u mnie stopniowo opada i odwracam się w kierunku właśnie muzyki. Lubię też sięgnąć po literaturę powszechną/postmodernistyczną, ale jako że
  • Odpowiedz
@LittleWhite: No ale mówimy tutaj ogólnie o niebieskich paskach, więc nie ważne czy student, czy programista15k czy sprzątacz w Maku.
W każdym razie, nie zauważyłem, żeby mężczyźni jako ogół, mieli więcej pasji niż kobiety. I tak, oglądanie piłki, czy nawet gry mogą być pasją, jeżeli tylko nie jest to na siłę ogarnięte zapychanie czasu.

A studia były takie, że ludzie o których mowa (studiujący dla bycia studentem) zmieniali je po pierwszym
  • Odpowiedz