Wpis z mikrobloga

Uzytkownicy wykopu sa zenujacy i zalosni. Wszyscy. Od moderacji na zielonkach konczac. Gdyby nie śmieszne obrazki to w nawet bym nie splunal na widok loga tego rakowego portalu
  • Odpowiedz
@chamskietechno: najbardziej #!$%@? dyskusja na wykopie. Sprawa jest prosta, większość ludzi bez względu na płeć ma jakieś przyziemnie pasje(książka,sport,muzyka,sztuka) które lubi sobie robić we wolnym czasie.
Ta mityczna pasja nie jest wyznacznikiem wartości człowieka, w dobrym związku chodzi o coś innego niż te mityczne pasje.
  • Odpowiedz
@diarrhoea

@LittleWhite: No ale mówimy tutaj ogólnie o niebieskich paskach, więc nie ważne czy student, czy programista15k czy sprzątacz w Maku.

W każdym razie, nie zauważyłem, żeby mężczyźni jako ogół, mieli więcej pasji niż kobiety. I tak, oglądanie piłki, czy nawet gry mogą być pasją, jeżeli tylko nie jest to na siłę ogarnięte zapychanie czasu.

A studia były takie, że ludzie o których mowa (studiujący dla bycia studentem) zmieniali je po
  • Odpowiedz
@chamskietechno: o tyle jestesmy lepsi ze tepym dzidom trzeba parytetow w zakladach pracy na cieplych stolkach w korpo, bo tepe babiszcza nie potrafia inaczej konkurowac albo chociazby ze uzyskalas prawa czlowieka dopiero circa 10k lat po tym jak mozna poczytac o pierwszych wielkich osadach. xD kobiety jak zwykle skata w glowie maja xD
  • Odpowiedz
@chamskietechno jazda na motocyklu, jak na razie zostawiłem ta pasję że wzgledu na dziecko małe i brak czasu na dalekie podróże, marzenie związane z tym to przejechać wzdłuż fjordow Norwegie po sam Nordkap, od około 2 lat szermierka wcześniej to była rekonstrukcja historyczna wczesne średniowiecze, aktualnie przerzucilem się na czysto sportowa szermierke historyczna, walczę długim mieczem na podstawie traktatów historycznych, szkoła niemiecka, z zawodu jestem ratownikem medycznym i prace też traktuje jako
  • Odpowiedz
w dobrym związku chodzi o coś innego niż te mityczne pasje


@banowiec: No chyba że jedna strona ma pasję a druga nie (ew. zupełnie inną), wtedy taki związek bardzo słabo rokuje.
  • Odpowiedz
@chamskietechno: ja np. jestem nienormalny i moją pasją jest jeżdżenie na koncerty Dżemu. Przez ostatnie 9 lat byłem na 119 ¯\_(ツ)_/¯ Ogólnie w sumie uwielbiam muzykę na żywo i ciągle latam na koncerty, chociaż ostatnio mam na to mało czasu.
No i od jakiegoś czasu typowo hobbystycznie testuję samochody.

Nic nadzwyczajnego, ale nie łapie bólu dupy z tego, że inni pasji nie mają czy ich pasja jest słaba. Dla każdego co
  • Odpowiedz
@janeeyrie: a gdzie sytuacja gdzie oboje nie mają jakieś mitycznej pasji tylko są normalnymi ludźmi lubiącym spędzać ze sobą czas? Pierwszy raz słyszę że pasja cementuje związek
  • Odpowiedz
@LittleWhite:
No właśnie ja mam inne wrażenie :)
Tzn. odkąd jestem w związku za bardzo nie poznaję "nowych" dziewczyn, ale te które są w moim otoczeniu, często się czymś zajmują. Np. koleżanka która kocha biegać maratony, inna kocha dźwięk, biega z jakimiś rejestratorami, nagrywa #!$%@? wi co.
Pytanie, czy np. chodzenie na wolontariat do schroniska tez się na łapie w kategorię pasji? Bo mam znajome, które często to robią i bardzo
  • Odpowiedz