Wpis z mikrobloga

@chamskietechno montuje sobie filmiki. Szeroko pojęty motorsport. Downhill ale teraz mnie bo serduszko chore i nie mogę. Piłka(jak każdy facet, tyle że ja meczów nie oglądam. Staram się robić żeby one były piękniejsze). A takto, cipki, cycki i w sumie hemoglobina taka sytuacja
  • Odpowiedz
@chamskietechno: Po pracy hobby ? hmm muzyka klasyczna jak i elektroniczna plus jej produkcja od 15 lat. Lubie programowanie micro kontrolerów, uczyć się C# i czasami zawiść się nad projektem który urodzi się w mojej głowie.Interesuje się miernictwem,wzornictwem oraz sprzętem kalibracyjno-pomiarowym. Rowerowi MTB, moim górką w pobliżu 50 km nie odmawiam dodatkowo w sezonie startuje Amatorsko w Cyklu CykloKarpaty. Ostatnie 2 lata wolne chwile a jest i bardzo mało poświęcam Race
  • Odpowiedz
@chamskietechno: nie wiem kto ci wmówił te pasje. Ogólnie fajnie jest mieć jakieś zajęcie dla siebie, no ale #!$%@?, wszystko z głową, przede wszystkim dla tego że się coś lubi i od iluś tam lat prowadzi.

Różne mogą być te pasje, często wynikają z tego co się robiło za dzieciaka, jeden będzie rysował, drugi kocha motoryzacje. Na studiach miałem znajomego który lubił łucznictwo. ewent. można lubić siłownie, dla kogoś pasją jest
  • Odpowiedz
@chamskietechno: moją największą pasją jest dłubanie przy projekcie certyfikowanego symulatora lotniczego, zajmuję się mechaniką i integracją elektroniki + projektowaniem oraz wydrukami 3d, a jak już zostanie coś wolnego czasu - a dużo go nie ma, to bawię się w modelarstwo i jazdę rowerem po lesie. A, no i jeszcze marzy mi się kupno e30 i wsadzenie jakiegoś dużego silnika do zabawy. Tylko kiedy ja to zrobię xD
  • Odpowiedz