Wpis z mikrobloga

@diarrhoea: Przecież nie mówię, że każdą chwilę mają spędzać razem. Ale jak jedna osoba bardzo coś lubi i poświęca temu mnóstwo czasu, a dla drugiej pasją jest wyjście na imprezę i schlanie się, to nic z tego nie będzie.
  • Odpowiedz
@chamskietechno wszyscy ludzie są na swój sposób nudni, banalni i powtarzalni, żyjemy wszak w czasach postmodernizmu gdzie wszystko jest nudne, banalne i powtarzalne bo wszystko już było i wszystko się nieustannie powtarza oraz wszystko jest mniej lub bardziej udolną rekonstrukcją tego co już jest ;)
  • Odpowiedz
@diarrhoea

@LittleWhite:

No właśnie ja mam inne wrażenie :)
Tzn. odkąd jestem w związku za bardzo nie poznaję "nowych" dziewczyn, ale te które są w moim otoczeniu, często się czymś zajmują. Np. koleżanka która kocha biegać maratony, inna kocha dźwięk, biega z jakimiś rejestratorami, nagrywa #!$%@? wi co. Pytanie, czy np. chodzenie na wolontariat do schroniska tez się na łapie w kategorię pasji? Bo mam znajome, które często to robią i
  • Odpowiedz
@chamskietechno: Ja jestem muzykiem (wokalista w zespole i samotnym projekcie, gitarzysta elektryczny/basowy), producent muzyczny (elektronika, rock, metal, pop, wszystko, na co mam ochotę...) i uwielbiam słuchać ludzi, którzy o różnych aspektach muzyki wiedzą więcej ode mnie, nie tylko od strony praktycznej - jestem z tych, którzy kupują CD, które lubią i często ich słucham. Uwielbiam muzykę. Lubię motoryzację, programy motorazycyjne i ciekawostki - niestety nie do tego stopnia, żeby się solidnie
  • Odpowiedz
Beka wątek, bo mirki wypisaly sporo, niektorzy nawet ciekawe/fajne, a rozowe w kontrze jedynie przytyki. Czekam na podobne listy od rozowych.
  • Odpowiedz