Wpis z mikrobloga

@MaciejPN: Jeśli będzie chciał auto zatrzymać, to zapłaci 100% plus. A jeśli nie, to wiadomo, ale auta nie będzie miał, a ja porównywałem to do kupna auta za gotówkę, czyli sytuacji, w której auto jest twoje.
@Shmit: Już rozumiem o co chodzi i jakim typem człowieka jesteś. Zapewne jakby ktoś kupił za gotówkę to też byś miał ból tyłka. W każdej takiej sytuacji miałbyś, bo jesteś po prostu zawistny i reprezentujesz typowo Januszowy punkt widzenia. Wiesz dlaczego tak myślę? Po tym jak napisałeś "Bawi mnie takie chwalenie się" - jasne, nie wolno się cieszyć że się coś ma, że się na coś zapracowało, najlepiej jeździć starym autem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shmit: to że ktoś kto ma firme i bierze auto w leasing świadczy jedynie o jego przedsiębiorczości.
Nawet jeżeli kogoś stac żeby kupić auto za 200-300 tys za gotówkę to lepiej jest te pieniądze zainwestować i zrobić z tych pieniędzy x% więcej.

Kupując auto w leasing nie zamrazasz całej kwoty od razu.
Z resztą jak auto się znudzi można zrobić cesję leasingu i jezdzic innym :)
Dorośniesz to zrozumiesz.
@thestructor: #!$%@? dużo to ile ? Pochwał się jak już przywołałes temat zarobków xD jak dotąd napisałem ze mam bekę od zawsze z chwalenia sie leasingiem a nie tym czy ktoś kupuje na kredyt czy za gotówkę czy wynajmuje auto xD
@Czarny_Rycerz: aha a ten 3-4 latek po 4 latach wcale nie straci kolejnych 25% (czyli polowy wartosci za jaka kupiles) tylko jego wartosc bedzie stac w miejscu? XD. Tym sposobem to kup gruza za 500 zl bo przeciez wiecej nie straci niz cena zlomu. W sumie dobrze ma kto potem kupowac te prawie nowe auta.