Wpis z mikrobloga

@Shmit: A jak na koniec wykupie, to co, już będę mógł się obnosić?

W ogóle to mam wrażenie ze jesteś trolem, bo aż przykro się czyta takie wypociny.
  • Odpowiedz
@Kajotpe: Kurfa kiedy na tym portalu cymbały zrozumieją ze jak ktoś coś wyśmiewa to po prostu to wyśmiewa i nic nikogo nie piecze? To ze ty zazdrościsz ludziom rzeczy to twój problem. Ja nie mam z tym żadnego problemu. A bekę będę kręcił z tego co mnie śmieszy a nie z tego co ty lub ktoś inny powie ze jest śmieszne. Jak dzieci w gimnazjum jakimś - coś ci się
  • Odpowiedz
@Shmit: to nie USA, żeby kozaczyć. Tu musisz spłacić swoje zobowiązanie za dom/samochód itd. W stanach oddajesz klucze/kluczyki i hej. No moze nie hej bo następnym razem tak łatwo Ci nie dadzą kredytu/leasingu. Bank czy leasingodawca w naszym kraju sa w rewelacyjnej pozycji. A jak nie spłacasz to samochód zabiorą, nalicza kary plus odsetki, sprzedadzą szybko samochód za niska wartość, a na Ciebie wyciągną weksel, który sam lekka ręka podpisałeś.
  • Odpowiedz
@poznanskijanusz: ja nigdzie nie pisałem ze ktoś ma coś za darmo. Wiem ze to kosztuje. Bekę mam z chwalenia się ze ma się leasing bo to w sumie żadne osiągniecie. Tak jak piszesz kilka tysięcy na ratę się znajdzie zawsze. Problemy się później zaczynaja
  • Odpowiedz
@Shmit: moze nie zrozumiałem co napisałeś. Zgadzam sie z Tobą. Ale pomijając januszy matematyki Leasing jest dobra opcja i można powiedzieć, ze musi być Cie na nią stać. Znajoma ma Q5 w leasingu za 2500 brutto miesięcznie. Ja stać bez problemu i pracuje na to pewnie tydzień lub dwa. Jak to mowię wszystko dla ludzi..
  • Odpowiedz
@Shmit: No i tu właśnie sa te dwie grupy.. jesli jestes Januszem to cóż. Jesli Cie stać i tylko robisz to aby utopić samochód w trzy lata to uważam, ze mozesz powiedzieć „kupiłem”. Ogólnie nie rozumiem tego pisania i mówienia o posiadaniu. Skromność jest cnota :) ja zawsze mowię, ze mieszkanie na kredyt, samochód itd nawet jesli kupiłem za gotówkę :) lepiej jest to odbierane
  • Odpowiedz
@Shmit niby rozumiem twój punkt widzenia ale w sumie gdzie różnica czy odłożysz 5k miesięcznie przez 3 lata i kupisz samochód od wzięcia w leasing i płacenia 5k przez 3 lata droga ta sama a auto masz szybciej przy leasingu
  • Odpowiedz