Wpis z mikrobloga

@zamak: Gdybym miał działalność, to bym się nawet nie zastanawiał. Ale jak podsumuję sobie koszta eksploatacji auta i patrzę, że leasing nie wychodzi wcale dużo więcej, a mam spokojną głowę jeśli chodzi o serwis, ubezpieczenia i inne pierdoły, to mocno się zastanawiam nad tym rozwiązaniem.
  • Odpowiedz
@zamak: ludzie nie odróżniają przychodów od dochodów, to czego Ty się spodziewasz? xD A teraz idę zmienić mojego hyundaia w leasingu na jakieś lambo, zapozmniałem że w leasingu jest prawie za free to czym ja jeżdżę... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
3-4 latka też bierzesz w leasing i auto cie kosztuje 1/3 mniej. Kiedy wy to ogarniecie xD


@MaciejPN: Przy wartości powyżej 20k euro rozumiem. Ale gdzie jest przewaga finansowa leasingu dla samochodów poniżej 20kE w stosunku do zakupu za gotówkę? Widzę inne zalety, ale jeśli chodzi o czysta opłacalność bez uwzględniania tego czy ktoś może ten hajs pomnożyć to zazwyczaj dla samochodów tańszych niż 20 tys euro gotówka wychodzi taniej.
  • Odpowiedz
@zamak: no wlasnie problem polega na tym, ze osobiscie znam przynajmniej 3-4 osoby ktore woza sie autem za 40-50 k i placa leasig w wysokosci 40% dochodu. Gdyby nie fakt, ze mieszkaja w wieku 30 lat z rodzicami to pewnie by spali w tym samochodzie... albo zarli gruz ;)
  • Odpowiedz
@kiedys-bylem-mlodszy: Jak moje to tylko szczere. Kurcze poszorowalbym takim chociazby po tej A2 w nocy. Nawet ot tak po prostu miedzy tirami. Ale ja musze miec takie w ktorym pies i dzieci sie zmieszcza. Wiesz.. na tym polega odpowiedzialnosc... ( )
  • Odpowiedz