Wpis z mikrobloga

Jest dobrze i niedobrze.
Dobre wieści są takie, że moje orędzie dało rezultaty i ocena Avengerow spadła z 8.8 na 8.6.
Niestety tak jak się tego spodziewałem im więcej głosów tym wyżej są w rankingu.
Zajmują obecnie 46 miejsce pokonując przy tym takie klasyki jak Pluton, Łowca jeleni, Psychoza czy Rain mam.
Jest to absolutnie niedopuszczalne dlatego wzywam was ponownie do wystawiania jedynek.
Nie pozwólmy by te bezmózgie masy jarajace się takim gównem z nami wygrali.

Powodzenia!

#avengers #film #oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_7yzFvn0aUVG7sGJW4PEicE0sUQmKmuaV.jpg
  • 263
@korporacion: oglądałem Łowcę Jeleni, Pluton, Ojca Chrzestnego i wiele klasyków jak pewnie takiej ameby jak Ty nie było jeszcze na świecie. Wszystkie one dostały ode mnie 10/10. I wyobraź sobie, że ten film o facetach w rajtuzach mnie BAWI i też dostaje ode mnie 10/10. Bo jak mam ochotę na coś poważnego to po to sięgam, a jak chcę obejrzeć nawalających się super bohaterów i wystawić im wysoką ocenę to mam
@korporacion: a może z Tobą bo nie potrafisz cieszyć się kinem, a pierwotna rola kina to rozrywka. Dla mnie Avengers w kategorii rozrywka to właśnie 10/10. Ma emocje, bohaterów, których znam i lubię (czytałem za dzieciaka komiksy o nich), a więc się na nich wychowałem. Ma tony emocji, trochę dramatu i sporo fajnego humoru.Bawiłem się przednio.
Lubię kino poważne, ale film to ma być przede wszystkim rozrywka. Coś co nas odrywa
@korporacion Ale kim Ty jesteś, żeby kogoś pouczać i twierdzić, że film "X" jest gorszy od "Y"?

Jestem fanem superbohaterów, produkcji Marvela i z calym sercem dałem na filmwebie właśnie temu filmu 10/10 z serduszkiem, bo w swojej kategorii jest doskonałym filmem i super się na nim dwukrotnie bawiłem będąc w kinie.

Nie wiem czy baita nie rzucasz, ale jeżeli serio ten wpis, to współczuję.

Hurr tylko niezależne, Azerjbedżańskie kino nieme, durr
@korporacion Ale filmy oceniasz tylko na podstawie aktorstwa?

Jeżeli tylko na tym się skupić to odpowiadam, że tak.

Downey Jr doskonale gra swoją postać, podobnie Evans.

Osobiście dla mnie mistrzami w tym filmie jest Hemsworth oraz "Benadryl Punterboock" #pdk

Na moją ocenę na film nie składa się tylko aktorstwo. Wpływ ma również muzyka, efekty specjalne, cała otoczka jak i samo moje zadowolenie i przyjemność z oglądanego filmu.
@korporacion nie rozumiesz, że porównywanie tych filmów to debilizm? Każdy rozsądny człowiek wie, że jak widzi ocenę 10/10 przy takim filmie to znaczy, że w porównaniu do innych tego typu filmów jest świetny. Patrzenie na ogólny ranking jest bez sensu. To tak jakbyś zrobił ranking top 100 samochodów i porównywał tam supersamochody, terenówki i autka miejskie. Nawet w motoryzacji jak dają gwiazdki bezpieczeństwa to dzielą oceny na segmenty.
Taki ranking top to