Wpis z mikrobloga

Jest dobrze i niedobrze.
Dobre wieści są takie, że moje orędzie dało rezultaty i ocena Avengerow spadła z 8.8 na 8.6.
Niestety tak jak się tego spodziewałem im więcej głosów tym wyżej są w rankingu.
Zajmują obecnie 46 miejsce pokonując przy tym takie klasyki jak Pluton, Łowca jeleni, Psychoza czy Rain mam.
Jest to absolutnie niedopuszczalne dlatego wzywam was ponownie do wystawiania jedynek.
Nie pozwólmy by te bezmózgie masy jarajace się takim gównem z nami wygrali.

Powodzenia!

#avengers #film #oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_7yzFvn0aUVG7sGJW4PEicE0sUQmKmuaV.jpg
  • 263
@PrzThim: Ja nikomu nie zabraniam oglądać Avengersów i się nimi cieszyć. Jeśli sprawi taki film komuś radość, to jego sprawa i szczęście. Faktem jednak jest, że istnieją filmy, które mają jednak coś więcej do zaoferowania poza czystą, odmóżdżającą rozrywką; filmy które potrafią oddziaływać na człowieka na wielu płaszczyznach; filmy, które starają się coś przekazać, rozwinąć widza jako człowieka, poszerzyć jego poglądy i wiedzę. Filmy ze wszech miar bardziej wartościowe. Takie filmy
To, że coś jest popularne nie oznacza koniecznie, że jest dobre


@HAL__9000: zgadza się, ale w tym przypadku akurat jest. Tak ciężko ci zrozumieć, że zdarzają się wyjątki, które są jednocześnie pupularne i dobre?

Edit: dobra, przejrzałem twoje wpisy trollu i dałem się złapać. Widzę, że krytykujesz wszystko, chociaż nie próbowałeś. Daję 6/10.
@DonTom: Odnosiłem się do typu filmu i tego co ten typ jest w stanie zaoferować widzowi,w jaki sposób wpływa na kinematografię, jaka jest jego wartość w porównaniu do innych typów kina. Wnioski mogą być w tym przypadku jednoznaczne.
  • 0
@korporacion ej ale wiesz, że filmy takie jak pluton i łowca jeleni osadzone byly w naszej rzeczywistości i dlatego mają mocno ograniczone pole do opowiadania historii i tworzenia emocji. A Avengersi dzieja sie w wymaginowanym swiecie Marvela i dzieki temu wachlarz historii i emocji którymi mogą zagrać jest dużo szerszy. Mało co może równać sie z batalią o losy wszechświata.
I powiedzmy sobie szczerze: końcówka Avengersow, budowana przez te 18 filmow zjada
@UszyKatiuszy: Można oceniać wszystkie filmy jakie kiedykolwiek zostały stworzone w sposób pośredni, niekoniecznie potrzeba miliona wspólnych czynników stricte ograniczonych dla jednego gatunku. Ocena filmu pod kątem jego kategorii jest jedynie częścią składową całej oceny filmu.
W przeciwnym razie takie oceny znaczą tyle co nic. A uwierz mi, ludziom tworzącym filmweb (użytkownikom) naprawdę zależy, na tym, żeby ranking ogólny jak najlepiej odzwierciedlał jakość wszystkich filmów, jakie kiedykolwiek zostały stworzone i które zapisały się w historii kina. Wystawiając oceny filmom "po gatunku" i "po popularności", niestety, ale żadne rankingi nigdy nie będą miarodajne.


@HAL__9000: ja rozumiem Twoje podejście ale to są rzeczy niewykonalne w przypadku takiego rankingu. Jeśli