Wpis z mikrobloga

Jest dobrze i niedobrze.
Dobre wieści są takie, że moje orędzie dało rezultaty i ocena Avengerow spadła z 8.8 na 8.6.
Niestety tak jak się tego spodziewałem im więcej głosów tym wyżej są w rankingu.
Zajmują obecnie 46 miejsce pokonując przy tym takie klasyki jak Pluton, Łowca jeleni, Psychoza czy Rain mam.
Jest to absolutnie niedopuszczalne dlatego wzywam was ponownie do wystawiania jedynek.
Nie pozwólmy by te bezmózgie masy jarajace się takim gównem z nami wygrali.

Powodzenia!

#avengers #film #oswiadczenie
korporacion - Jest dobrze i niedobrze.
Dobre wieści są takie, że moje orędzie dało r...

źródło: comment_7yzFvn0aUVG7sGJW4PEicE0sUQmKmuaV.jpg

Pobierz
  • 263
  • Odpowiedz
  • 189
@korporacion to jakis bait? Film nie zasluguje na 1 wiec jak mozna taka ocene wystawic? Moze nawoluj do dawania 9 czy 10 filmom ktore wedlug Ciebie sa tego warte?
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: nie oglądałem i kiedyś może z nudów obejrzę, ale w życiu już tyle widziałem rzekomo wielkich kin z superbohaterami, że wiem juz, że piszą to ludzie, którzy nie mają pojęcia co to znaczy naprawdę dobre kino.

Polecam obejrzeć którykolwiek z wyżej wymienionych, a już nigdy nie spojrzysz na filmy z facetami w rajtuzach tak samo
  • Odpowiedz
@korporacion: obejzalem wszystkie, ty masz poprostu problem z postrzeganiem swiata, na film z facetami w rajtuzach ode w celu odstresowania sie i zabawy a nie wielkiego kinowego przezycia czy 3 dniowej rozkminy pod tytulem "ale jak" polecam ci zmieni podejacie a nagle zaczniesz czerpac przyjemnosc z rzeczy pozornie blachych,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 142
@korporacion: Kim jesteś, że uważasz się za lepszego od innych ludzi? Może to z Tobą jest coś nie tak i nie znasz się na filmach skoro znacznej większości się podoba :)
  • Odpowiedz