Wpis z mikrobloga

Jest dobrze i niedobrze.
Dobre wieści są takie, że moje orędzie dało rezultaty i ocena Avengerow spadła z 8.8 na 8.6.
Niestety tak jak się tego spodziewałem im więcej głosów tym wyżej są w rankingu.
Zajmują obecnie 46 miejsce pokonując przy tym takie klasyki jak Pluton, Łowca jeleni, Psychoza czy Rain mam.
Jest to absolutnie niedopuszczalne dlatego wzywam was ponownie do wystawiania jedynek.
Nie pozwólmy by te bezmózgie masy jarajace się takim gównem z nami wygrali.

Powodzenia!

#avengers #film #oswiadczenie
Pobierz korporacion - Jest dobrze i niedobrze.
Dobre wieści są takie, że moje orędzie dało r...
źródło: comment_7yzFvn0aUVG7sGJW4PEicE0sUQmKmuaV.jpg
  • 263
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HAL__9000: Nie ma lepszych gustów i gorszych. Każdy daje ocenę taką na jaką według tej osoby film zasługuje. Manipulacja głosami, bo nie zgadzam się z czyimś zdaniem jest dosyć zabawną i żenująca sprawą ;)
@PrzThim: Co mi tutaj wykrzykujesz? Czy ty w ogóle wiesz czym jest konformizm? Dla twojej wiadomości - nie popieram działań proponowanych przez autora wpisu. Uważam, że edukować filmowo można w lepszy sposób. Jednak niewątpliwie jest to trudne, jeśli większość ludzi kompletnie nie ma wyrobionego filmowego smaku.
Jak smiec smial smiec miec inne zdanie ode mnie?!?!?! A tak serio to moze po prostu ustalmy ze jest to ocena w kategorii filmow akcji i nijak Lowcy Jeleni do rozpierduchowych Avengersow.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HAL__9000: Ja się z Ciebie nabijam po prostu, wyjmij tego kija :D
Ohoho ludzie nie mają wyrobionego "filmowego smaku" -> xD
Jak się ludziom podoba, film pozwala im się rozerwać, dobrze się bawią w kinie i dają dobre oceny, a Ty masz kija i nie potrafisz się cieszyć z życia to znaczy, że ludzie nie mają "wyrobionego filmowego smaku"? Zastanów się nad swoimi poglądami, jak nie pomoże to idź do psychologa.
@HAL__9000 Bożeeee człowieku, ja o kozie, Ty o wozie... Czy w jakimkolwiek miejscu odniosłem się do jakości filmu? Po prostu śmieszy mnie przekonanie OPa, że w jakikolwiek sposób mógł wpłynąć na ocenę. A pisałem o "najbardziej kasowym" filmie żeby pokazać, że to nie jest alternatywne kino gruzińskie z setką głosów, a popkulturowy szczyt, więc głos OPa i kilkudziesięciu wykopków to malutka kropelka w oceanie ocen.
@korporacion: szanuje każde hobby ale nie znaczy że z niektórych się w duszy nie naśmiewam. Jedne z pierwszych pozycji beki wśród zainteresowań są filmowcy. Przeciętny człowiek włączy coś z neta, obejrzy, pocieszy się i żyje dalej. A fan filmowy? Fan filmowy ma prawo krytyki wszystkiego co wyjdzie i wszędzie gdzie się da. Zwykły oglądacz filmów ma dysonans czytając pseudoartystyczne wynurzenia dotyczące niepoprawnego kadrowania jakiejś niszowej sceny, doboru aktorów trzecioplanowych, koniecznych poprawek
@korporacion dzięki Tobie dowiedzialem się o tym filmie, poszedłem i było super! #!$%@? jakie to było dobre!! Akcja wybuchy!! Dalem 10 na filmwebie

Przynajmniej coś się dzieje a nie jakieś gnioty że siedzi 12 kolesi w jednym pokoju i cały film #!$%@? glupoty nigga plis może kiedyś jak jeszcze kino było zacofane a ludzie się jarali byle gównem to takie coś przechodziło ale teraz ludzie chcą rozrywki na poziomie! Avengersi rządzą!!
To, że coś jest popularne nie oznacza koniecznie, że jest dobre, tak jak w tym przypadku - Avengers to film popularny, bo dopasowuje się w gusta masowej publiki, jednak popularność ta nie odzwierciedla jakości i wartości filmowej w przekroju ogółu kinematografii.


@HAL__9000: ale to jest problem OP i Twój. OP, bo próbuje zmienić oceny wydawane na portalu, na którym to ludzie oceniają filmy wg tego jak im się podobały, a nie