Wpis z mikrobloga

Jest dobrze i niedobrze.
Dobre wieści są takie, że moje orędzie dało rezultaty i ocena Avengerow spadła z 8.8 na 8.6.
Niestety tak jak się tego spodziewałem im więcej głosów tym wyżej są w rankingu.
Zajmują obecnie 46 miejsce pokonując przy tym takie klasyki jak Pluton, Łowca jeleni, Psychoza czy Rain mam.
Jest to absolutnie niedopuszczalne dlatego wzywam was ponownie do wystawiania jedynek.
Nie pozwólmy by te bezmózgie masy jarajace się takim gównem z nami wygrali.

Powodzenia!

#avengers #film #oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_7yzFvn0aUVG7sGJW4PEicE0sUQmKmuaV.jpg
  • 263
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HAL__9000: Większość, w której znajdują się również ludzie którzy się znają na filmach, kinomaniacy. To nie jest tylko "ciemna masa". W tym przypadku większość ma rację, bo to przecież ludzie wystawiają oceny filmom (różne gusta) a nie jedna osoba. Autor tego wpisu nagania ludzi do manipulowania głosami, wnioski się narzucają same ;)
@PrzThim: Wszyscy dobrze wiemy, że jedni wystawiają wysokie oceny takim filmom, bo im się podobają (tak, to jest ich jedyny sensowny argument - podoba mi się, fajna rozpierducha i w ogóle hej), a reszta much idzie za nimi, bo nie chce być "gorsza" i wyróżniać się w tłumie. Konformizm. Nie jest to żadnym wyznacznikiem jakości filmu.

A ci którzy "się znają na filmach" dopasowują "recenzje" do publiki. Większość to pseudoznawcy.
@korporacion: Co #!$%@?? XD Sam #!$%@? się znasz na filmach widać. Z muzyki też słuchasz tego co tata ci wpoił, czy masz własne zdanie?

Pokolenie baranów

Ty chyba czegoś nie rozumiesz, ocena na filmwebie świadczy o tym, że ten film jest np. najlepszym filmem z uniwersum Marvel, a nie najlepszym filmem ever. Jak szuaksz horroru, to też patrzysz po ocenach? i jak ma niżej 7.0 to nie oglądasz? Zadziwię cię, jest
@korporacion jak już chcesz porównywać aktorstwo w różnych filmach to tak, w Avengersach było świetne, w większości na najwyższym poziomie. Ja wiem, że to inna szkoła aktorstwa trochę ale np. porównując przesadzone, placzliwo-wyjące sceny np. z Łowcy Jeleni (mimo, że nie odbieram mu statusu świetnego kina) to nie umywają się one np. do emocji, które pokazał w Avengersach np. Chris Hemsworth, zwłaszcza podczas jednej rozmowy gdy starał się być cwaniakiem, a oczy
@Gerard_z_Libii: Co ty piszesz w ogóle :D Filmy typu Avengers i aktorstwo... Przecież tam nie potrzeba nic więcej, jak zrobienie paru poważnych, groźnych min. To nie ma nic wspólnego z aktorstwem.

starał się być cwaniakiem, a oczy mu szkliły.


Wyobraziłem to sobie. To musiało być mocno żenujące. Jeszcze pewnie przy akompaniamencie patetycznej muzyczki :)

W co drugim tego typu filmiku jest taka scenka. Traktowanie tego jako aktorstwo, do tego dobre aktorstwo,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HAL__9000: Wszyscy dobrze wiemy, że jedni wystawiają niskie oceny filmom, bo są za wysoko w rankingu (tak, to jest ich jedyny sensowny argument- za wysoko w rankingu, inni nie znają się na filmach) a reszta much idzie za nimi, bo nie chce być "gorsza" i wyróżniać się w tłumie. Konformizm. Nie jest to żadnym wyznacznikiem jakości filmu.

A ci, którzy "się znają na filmach" specjalnie zaniżają oceny i namawiają do tego