Wpis z mikrobloga

Jest dobrze i niedobrze.
Dobre wieści są takie, że moje orędzie dało rezultaty i ocena Avengerow spadła z 8.8 na 8.6.
Niestety tak jak się tego spodziewałem im więcej głosów tym wyżej są w rankingu.
Zajmują obecnie 46 miejsce pokonując przy tym takie klasyki jak Pluton, Łowca jeleni, Psychoza czy Rain mam.
Jest to absolutnie niedopuszczalne dlatego wzywam was ponownie do wystawiania jedynek.
Nie pozwólmy by te bezmózgie masy jarajace się takim gównem z nami wygrali.

Powodzenia!

#avengers #film #oswiadczenie
korporacion - Jest dobrze i niedobrze.
Dobre wieści są takie, że moje orędzie dało r...

źródło: comment_7yzFvn0aUVG7sGJW4PEicE0sUQmKmuaV.jpg

Pobierz
  • 263
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@korporacion nie oglądałeś i oceniasz? Niby dbasz o poziom ocen a nawet nie zastanowiles się przez chwilę dlaczego ma festiwalach filmowych przed ocenia jury ogląda filmy zamiast opierać się na uprzedzeniach?

A co najlepsze to osoby zastanawiające się nad jakimś filmem nie patrzą na rankingi (bo są manipulowane) tylko czytają opinie recenzentów z najbardziej do nich podobnym gustem
  • Odpowiedz
@korporacion lol Infinity war zasługuje na wysoko ocenę jako najlepszy film w swoim gatunku, jeden z najlepszych o superbohaterach. Bez sensu jest go porównywać z ojcem chrzestnym bo to dwa roznego rodzaju filmy. Idac twoim tropem rozumowania każdy dramat jest lepszy od komedii lub filmu akcji z definicji
  • Odpowiedz
@korporacion: Nie wiem gosciu, to co aktualnie piszesz jest co najmniej śmieszne. Nie oglądałeś filmu, ale c--j nie lubię serii, wiec zacznę hejtowac. Nie no spoko, ale skoro jest wg Ciebie taki c-----y, to dlaczego ma.tyle pozytywnych opinii? Nie wiem jak się ustosunkować co do reszty Twojego, bo to jakiś rak.

  • Odpowiedz
@korporacion: są też ludzie, którzy mają na co dzień problemy, z----------ą w pracy i wyjście do kina nie musi być dla nich ezoterycznym przeżyciem. Czasami chodzi po prostu o rozrywkę. Ja np. uwielbiam filmy akcji. Im głupsze, tym lepsze. Najlepiej bez wątku miłosnego jak Crank.
  • Odpowiedz
@korporacion: NO BO DOBRY FILM, TO NIE MOŻE BYĆ FILM SCIENCE-FICTION!!!! TYLKO KLASYKI!!!!! SF JEST DLA DEBILI, CO TO NIE UMIEJĄ NAWET DOBREJ KLASYKI OBEJRZEĆ JAK SKAZANI NA SZOŁSZĘG CZY ZIELONA MILA TO SĄ KLASYKI A NIE JAKIEŚ SF!!!!! A WOGÓLE TO FILMY SĄ DLA PRYMITYWÓW KTÓRZY NAWET NIE CZYTAJĄ KSIĄŻEK NARUD POLAKÓW ALALFABETÓW!!!
  • Odpowiedz