Wpis z mikrobloga

Jest dobrze i niedobrze.
Dobre wieści są takie, że moje orędzie dało rezultaty i ocena Avengerow spadła z 8.8 na 8.6.
Niestety tak jak się tego spodziewałem im więcej głosów tym wyżej są w rankingu.
Zajmują obecnie 46 miejsce pokonując przy tym takie klasyki jak Pluton, Łowca jeleni, Psychoza czy Rain mam.
Jest to absolutnie niedopuszczalne dlatego wzywam was ponownie do wystawiania jedynek.
Nie pozwólmy by te bezmózgie masy jarajace się takim gównem z nami wygrali.

Powodzenia!

#avengers #film #oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_7yzFvn0aUVG7sGJW4PEicE0sUQmKmuaV.jpg
  • 263
@korporacion: ide za 3 godziny do kina na Avengers, namowilem jeszcze dwoch znajomych zeby kupili bilety (coby film wiecej zarobil). W dodatku jestem fanem produkcji Marvela i ogolnie takiego kina rozrywkowego, wiec najprawdopodobnie po seansie wyswiawimy ze znajomymi oceny 10 na fw. Jakby film okazal sie slaby lub przecietny, to i tak wyswatawimy 10, aby wyrownac ocene, bo ludzie Twojego pokroju ja zanizaja. Pozdrawiam
@korporacion znam wielu ludzi dla których avengers są lepszym filmem niż pluton czy łowca jeleni. Są gusta i guściki a film przedewszystkim powinien dawać rozrywkę i chyba na tej podstawie ludzie oceniają filmy. Od głebszej analizy są kinomaniacy i krytycy , a filmweb jest stroną dla każdego.